ЧС-2023 з біатлону. Джима посіла 14 місце в персьюті

Чемпіонкою світу стала француженка Жюлья Сімон

8590
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Джима

У німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу 2023 відбулася жіноча гонка переслідування.

Чемпіонкою світу стала Жюлья Сімон, яка напередодні була 10-ю у спринті. У персьюті француженці не підкорилася лише одна мішень.

Срібну медаль здобула німкеня Деніз Геррманн-Вік, а бронзовою призеркою стала норвежка Марте Ройселанд.

Відмінний прорив вдався лідеру збірної України Юлії Джимі. 32-річна спортсменка з одним промахом піднялася з 29-ї стартової на 14-ту підсумкову позицію.

Ще дві українки Анастасія Меркушина та Олена Білосюк фінішували за межами топ-40.

Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 2

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі