Кияни виграли у суперника з рахунком 4:0

7891
2
ФК Динамо Київ

У суботу, 11 лютого, відбувся товариський матч між київським «Динамо» та «Сілексом» із Північної Македонії. Гра завершилась із рахунком 4:0.

Кияни, як і очікувалось, грали першим номером. Початок зустрічі вийшов не дуже цікавим, проте варто говорити лише про перші 10 хвилин гри. Далі динамівці активізувалися і почали ближче підходити до воріт суперника. На 22-й хвилині Караваєв з добиванням відправив м'яч ворота. Спочатку Божиновськи парирував удар від Вівчаренка, однак першим на добиванні опинився саме Олександр, який пробив у порожні та відкрив рахунок.

Вже через 8 хвилин Караваєв записав на свій рахунок дубль. Лонвейк перехопив м'яч у центрі поля, віддав на Гармаша, який протягнув м'яч до штрафного майданчика і віддав передачу на Олександра. Караваєв обдурив голкіпера - він усім своїм виглядом показував, що битиме в дальній кут, проте пробив у ближній і подвоїв перевагу своєї команди.

Далі «біло-сині» не дуже поспішали в атаку, але все ж таки третій гол до перерви змогли забити. Лямаларі зіграв рукою у штрафному майданчику – арбітр призначив пенальті. Пробити 11-метрову дали Караваєву, який успішно скористався шансом і записав на свій рахунок хет-трик. З рахунком 3:0 команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався для «Динамо» у тому ж складі. 15 хвилин кияни возили м'яч по полю, не створюючи нічого небезпечного. Але на 59-й хвилині Караваєв віддав передачу верхом на Гармаша, хоча логічніше і зручніше було б низом. Проте Денис таки пробив головою, але вище за ворота. На 65-й хвилині Луческу все ж таки випустив другий склад. Усі чекали продовження гарної гри від Беніто, але єдиним, чим він відзначився – жовта картка.

Загалом, другому складу просто не дали час для того, щоб увійти в гру, але він виглядав явно слабшим за перший. У «Сілекса» навіть був момент на 76-й хвилині, коли форвард Катанич пробив головою в дальній кут, але м'яч розминувся зі штангою. Але й другий склад біло-синіх не залишився без голу - на 89-й хвилині Царенко з другої спроби обіграв воротаря і збільшив перевагу киян.

Вже завтра 12 числа «Динамо» зіграє з «Політехнікою» з Румунії. Початок матчу о 10:00 за київським часом.

Товариський матч. 11 лютого

Динамо – Сілекс – 4:0

Караваєв, 22, 30, 44 (пен.), Царенко, 89

Беніто, 71 – Катаніч, 78

Динамо: Нещерет, Вівчаренко, Сирота, Попов, Малиш, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Караваєв, Кабаєв, Гармаш

Склад Динамо з 65-ї хвилини: Моргун - Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак - Андрієвський, Яцик, Царенко, Беніто, Н. Волошин - Супряга

Сілекс: Божиновські, Лямаларі, Петроскі, Рістеські (Річков, 60), Маневські (Катаніч, 56), Серафімовські, Рамані (Єфтімов, 56), Мілошавлевіч, Рістовські, Турсін, Гіоргієвські (гравець на перегляді, 35)

Запасні: Велковські, Алійї, Стойчевські, Райков, Манасієвські, Яневські, Андов, Ніколіч, Ангєлевські, Масевські