Україна – Фінляндія – 74.59. Із прицілом на Литву. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу передостаннього туру відбору на Євробаскет-2023

725
0
ФБУ

Жіноча збірна України виграла матч передостаннього туру відбору на Євробаскет-2023, здолавши в Ризі команду Фінляндії з рахунком 74:59. Цей матч відбувся в день народження зірки українського баскетболу Аліни Ягупової.

Після поразки з мінімальною різницею у першій 10-хвилинці (15:16) на велику перерву Україна вже пішла з перевагою у +10. А перед заключною четвертою чвертю синьо-жовті перемагали з різницею в 21 очко, після чого довели гру до перемоги.

Вирішальним для синьо-жовтих стане поєдинок против команди Литви, який відбудеться 12 лютого. Переможець матчу займе підсумкове друге місце. Втім, навіть цього може бути недостатньо для виходу на чемпіонат Європи. Річ у тому, що на Євробаскет-2023 виходять переможці 10 груп, а також 4 кращі команди серед тих, хто займе друге місце в групі. Тож синьо-жовтим слід перемагати Литву з якомога більшою різницею.