Дали шанс легенді. За Металіст 1925 зіграв колишній хавбек Металіста
У спарингу харків'ян взяв участь Клейтон Шав'єр
![Дали шанс легенді. За Металіст 1925 зіграв колишній хавбек Металіста](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/70/orig_614008.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, напередодні, у середу, 8 лютого, у товариському матчі «Металіста 1925» проти грузинського клубу «Колхеті» (1:1) взяв участь колишній півзахисник клубу «Металіст» Клейтон Шав'єр. Він з'явився на полі у складі харківської команди у другому таймі та діяв під 79-м ігровим номером.
Нагадаємо, у матчі з «Колхеті» харків'яни вийшли вперед на 18-й хвилині після голу у виконанні бразильця Ногейри. Команда з Поті відігралася на 75-й хвилині, забивши гол із пенальті.
Нині 39-річний Клейтон Шав'єр захищав кольори харківського клубу «Металіст» із 2010 по 2015 рік. У ньому він грав разом із нинішнім тренером «Металіста 1925» Едмаром.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![АШУР: «Полісся зіграє агресивно. На нас не буде тиснути результат»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696679.jpg)
![АШУР: «Полісся зіграє агресивно. На нас не буде тиснути результат»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696679.jpg)
Головний тренер «Полісся» прокоментував майбутній матч із «Олімпією»
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696402.jpg)
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696533.jpg)
![Бокс. Українець Абдураїмов програв поєдинок на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696629.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/123/thumb_344689.jpg)
![sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/123/thumb_344689.jpg)
![](/images/smiles/hi.png)
![](/images/smiles/smile.png)