Україна посіла 3 місце в загальному заліку молодіжного ЧЄ з карате

У скарбничці українців 8 нагород, половина з них – золоті

242
0
НОК України

На Кіпрі завершився чемпіонат Європи 2023 з карате серед кадетів, юніорів та молоді U-21.

Українці виграли 8 медалей: 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові. Ще троє каратистів стали четвертими на турнірі. У підсумковому заліку збірна України посіла 3 місце. Україну представляли 34 спортсмени та тренерський штаб на чолі з Дмитром Негатуровим.

Золоті медалі серед кадетів здобули Дарія Булай (понад 61 кг) та Гела Кірія (до 70 кг). У своїх фіналах Булай віддала суперниці один бал, а Кірія виграла без втрати очок. Обидві спортсменки представляють на змаганнях Чернівецьку область, а одним із тренерів каратисток є Валерій Чоботар, який нещодавно завоював золото на першому етапі Прем'єр-ліги у Каїрі.

Ще два золота збірна України завоювала у категорії U21. Чемпіонами стали Еліна Сєлємєнєва (до 68 кг) і Максим Бугайов (до 84 кг).

Срібні медалі завоювали юніорка Юлія Крот (понад 66 кг) та Наталія Осадчук (до 55 кг). Бронзу здобули юніорка Поліна Марченко (до 48 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг).

У загальному медальному заліку збірна Україна посіла 3-тє місце, пропустивши вперед лише команди Іспанії та Італії.