На гравцеві «Реалу» сфолили 10 разів

4071
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Вінісіус Жуніор

У неділю, 5 лютого, відбувся матч 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Мальоркою» та «Реалом». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь острів'ян.

Єдиний гол у матчі було забито на 13-й хвилині. Тоді автогол на свій рахунок записав Начо Фернандес.

Поєдинок запам'ятався не лише сенсаційним результатом та появою українського голкіпера Андрія Луніна в основі «вершкових». Протягом усього матчу футболісти «Мальорки» чинили неймовірний тиск на зіркового бразильського вінгера «Реала» Вінісіуса Жуніора.

На ньому сфолили 10 разів, що є своєрідним рекордом для «Реала» – на жодному гравці королівського клубу не фолили стільки у Ла Лізі з 2013 року.

Але це ще не все. Після завершення першого тайму команди вирушили на перерву. Ідучи до підтрибунного приміщення Віні показав фанатам «Мальорки» емблему «Реала». На реакцію вболівальників довго чекати не довелося. Відразу почувся свист і расистські вигуки.

Під час другого тайму над бразильцем почали приколюватись і самі гравці «Мальорки». Спочатку Раїльо підніс до обличчя Вінісіуса лого «Мальорки», а потім Пабло Маффео в одному з моментів почав бігти за бразильцем і пародувати хлопчика, що плаче.

Раніше Віні вже кілька разів опинявся у центрі уваги завдяки скандалам. Останнім був інцидент із лялькою від фанатів «Атлетіко».