Чорноморець завершив збори у Туреччині перемогою з чотирма забитими голами

Одеський клуб завдав поразки «Турону» з Узбекистану з рахунком 4:2

825
0
ФК Чорноморець Одеса

«Чорноморець» завершив збори у Туреччині перемогою із чотирма забитими голами. Одеський клуб завдав поразки «Турону» з Узбекистану з рахунком 4:2.

Матч пройшов у супроводі зливи, яка у першому таймі не припинялася ні на хвилину. Команди пристосувалися до умов.

Перемігши з рахунком 4:2, «Чорноморець» на мажорній ноті завершив турецький збір та повертається до Одеси, де продовжить підготовку до другого кола чемпіонату України.

Товариський матч

5 лютого, 15:00. Сіде (Туреччина)

Чорноморець Одеса (Україна) – Турон (Узбекистан) – 4:2

Голи: Алефіренко, 8, Наумець, 52, Єрмаков, 76, Селін, 84 – Норбеков, 19, Муртозаєв, 57 (пен).

Чорноморець: 12. Непогодов (1. Варакута, 70), 13. Гучек (33. Селін, 46), 79. Салюк, 9. Путря (кап) (29. Білий, 70), 3. Єрмаков, 23. Васильєв (8. Задоя, 62), 77. Кузик (99. Кубемба, 46), 45. Брагару (31. Черткоєв, 85), 11. Штогрін, 10. Наумець (27. Плакса, 85), 19. Алефіренко (39. Бадібанга, 62). Тренер – Роман Григорчук.

Турон: Тухтабаєв, Чичинадзе, Вучур, Абдурашидов, Мухторов, Стоілковіч, Алиєв, Рузієв, Ташмірзаєв, Турковіч, Норбеков. Запас: Давронов, Тоштеміров, Чобанов, Авілов, Камолов, Абдураімов, Рашидхонов, Муртозаєв. Тренер – Бахтійор Ашурматов.

Попередження: Штогрін, 22 – Абдурашидов, 6, Ташмірзаєв, 18.