Приїхала легенда. У таборі Металіста 1925 з'явився Клейтон Шав'єр
Бразилець прилетів на зборі команди у Туреччині
![Приїхала легенда. У таборі Металіста 1925 з'явився Клейтон Шав'єр](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/67/orig_613519.jpg)
У тренувальному таборі харківського «Металіста 1925» з'явився 39-річний колишній півзахисник Клейтон Шав'єр. Про це повідомила прес-служба харківського клубу, опублікувавши фотографії бразильця, одягненого в екіпірування колективу.
«До табору «Металіста 1925» у Сіде приєднався улюбленець харківських уболівальників, друг та партнер нашого клубу – Клейтон Шав'єр», – сказано у повідомленні «Металіста 1925».
Клейтон Шав'єр, як відомо, з 2010 до 2015 року захищав кольори харківського футбольного клубу «Металіст» і залишився у пам’яті одним із легендарних виконавців команди, яку очолював на той час Мирон Маркевич.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696402.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696402.jpg)
Не випускати собаку з будки
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696502.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696502.jpg)
Україна ділить 35-те місце у медальній таблиці з ще 8 командами
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![Програла у матчі-трилері. Костюк не зуміла вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696655.jpg)
![Програла у матчі-трилері. Костюк не зуміла вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696655.jpg)
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696663.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/86/thumb_417203.jpg)
![Viacheslav Fedak](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/86/thumb_417203.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/127/thumb_385444.jpg)
![Злий Глобинець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/127/thumb_385444.jpg)