Млявий матч Мудрика, розгром від Динамо, успішний старт тенісистів

6129
0
ФК Динамо Київ

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за п'ятницю, 3 лютого.

1. Мудрик не вразив. Челсі та Фулгем голів один одному не забили. Команди підтвердили свій статус середняків чемпіонату.

2. Усе вирішили у 1-му таймі. Динамо з дублем Беніто розгромило Унірю Деж. Кияни обіграли ФК «Уніря» з рахунком 5:1.

3. ОФІЦІЙНО. Хавбек Шахтаря підписав контракт із австрійським клубом. Першу частину сезону Богдан В'юнник відіграв у оренді в швейцарському «Цюріху».

4А. Україна – Ліван – 1:0. Орлов здобув дебютну перемогу у матчі Кубку Девіса. Владислав із впевненого виграшу розпочав протистояння з ліванцями.

4Б. Україна – Ліван – 2:0. Бєлінський несподівано обіграв 1-го номера суперника. Хлопці Ореста Терещука більш ніж вдало провели перший день матчевого протистояння Кубка Девіса.

5. ВІДЕО. Як Роналду забив перший гол за саудівський Аль-Наср. На 90+3 хвилині Кріштіану реалізував пенальті й врятував команду від поразки.

6. З новачками у складі. Шахтар подав заявку на плей-оф Ліги Європи. 28 гравців у складі.

7. Динамо може продати легіонера до Туреччини. «Анкарагюджю» цікавиться Жерсоном Родрігешем.

8. Кривцов перейшов до клубу Бекхема. Чому цей трансфер є вигідним для всіх. Колишній центрбек «Шахтаря» стане першим топовим українцем у МЛС в історії.

9А. Четвірка на замку. Костюк завершила боротьбу на турнірі у Хуахіні. Українка не змогла пробитися до півфіналу.

9Б. Цуренко обіграла кривдницю Ястремської на шляху до півфіналу в Хуахіні. Леся здобула перемогу у двох сетах.

10. Анастасія та Олександра Меркушини – найкращі українські спортсменки січня. Рішення ухвалено Національним олімпійським комітетом.