Били кулаками та ногами, зламали щиток, награли 121 хвилину штрафу

Бурхливий вечір у Києві завершився двома дискваліфікаціями гравців «Дніпра»

2843
0
ФХУ. Бійка Нікіти Лєснікова та Віталія Гаврилюка

Останній день січня в українському хокеї подарував бурхливу «вечірку» на льоду київського Палацу спорту. Херсонський «Дніпро» з боєм здолав «Київ» (4:1), повернув собі перше місце в таблиці, але втратив двох основних гравців через кулачні сутички.

Перший конфлікт у грі спалахнув у дебюті другого періоду. У боксерській сутичці схльоснулися херсонець Микита Лєсніков та киянин Віталій Гаврилюк. Хокеїсти завдали чимало точних влучань в область голови і достроково вирушили в роздягальню з великими штрафами 5+20, причому Лєсніков отримав на дві хвилини більше, як виновник бійки.

А вже за рахунку 4:1 на користь «щук» на останній хвилині матчу не витримали нерви у «11» номера херсонців Данила Тищенка, який грубо атакував киянина Костянтина Яценка. Тищенко швидко збив опонента з ніг, спробував бити лежачого руками і потім на додачу вдарив того ковзаном, зламавши Яценку щиток! За свою агресію Тищенко заробив дві хвилини і матч-штраф від головних арбітрів матчу – Олександра Батєзатова та Іллі Хохлова.

У підсумку «вечірка» у Києві завершилася с загальною 121 (55 – 66) хвилиною штрафу і цей поєдинок перетворився на найбрутальніший матч сезону-2022/23. А «Дніпро» через одноматчеві дискваліфікації втратив перед виїзною дуеллю з «Кременчуком» (2 лютого) провідних гравців – Лєснікова та Тищенка.

(17)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»

Баєру на замітку: вискочки ніколи не повторюють чемпіонський тріумф
Футбол | 26 квітня 2024, 11:35 35