Олімпійські ігри
| Оновлено 02 лютого 2023, 23:17
3299
3

Володимир КЛИЧКО: «Росіяни – олімпійські чемпіони у злочинах»

Легенда боксу звернувся до Томаса Баха

| Оновлено 02 лютого 2023, 23:17
3299
3
Володимир КЛИЧКО: «Росіяни – олімпійські чемпіони у злочинах»
Instagram. Володимир Кличко

Легенда світового боксу Володимир Кличко звернувся до президента МОК Томаса Баха після того, як комітет заявив про можливе повернення російських та білоруських спортсменів до змагань:

«Дорогий Томас Бах, ви президент МОК. Ви – представник всесвітніх цінностей толерантності та миру. Ви пропонуєте знову допустити російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх у Парижі.

Я вам скажу: сьогодні росіяни – олімпійські чемпіони у злочинах проти мирного населення. У них золота медаль у депортації дітей та зґвалтуванні жінок. Ви не можете помістити свою олімпійську емблему на ці злочини, тому що станете співучасником цієї огидної війни.

Не робіть цього, інакше ви зрадите олімпійський дух. Країна, яка порушує основні принципи міжнародного права, може бути легітимована міжнародним спортивним органом. Не допускайте цієї монументальної помилки. Світ спостерігає за вами. Історія вас розсудить. Успіхів у прийнятті рішення».

Джерело Twitter
Оцініть матеріал
(38)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
sres2016
Молодець, Володимире! Шановні наші чемпіони, легенди спорту і олімпіоніки! Доєднуйтесь! Ваш авторитетний голос так потрібен. Не мовчіть. Тим більше, що Україна не самотня. Щойно міністр спорту Польщі заявив, що його країна висуне ультиматум керівництву МОК у разі допуску болотних до Олімпіади, і що міністри спорту 40 країн підписали таке звернення. Сьогодні ФБУ за підписом Бродського надіслав листа Баху, вчора була реакція президента. Якщо ми разом створимо потужний тиск на керівництво МОК, то неодмінно переможемо! А бойкот ОІ залишимо на крайній випадок. І тут, до речі, також знайдемо підтримку західних країн.
umnuy2
вот этих уродов скупили-ифонтино,чифирино,этот хер с МОКА .... ублюдки....думаю будет как с отбор на ЧМ -все как тогда польша шеция и ещё кто-то откажутся играть и тогда этим петухам выхода не будет как слить рашку.Но всё равно свои деньги они заработали и отработали ТВАРИ.
Nick.Grabowski
А який народ в світі найвпливовіший з точки зору грошей, фінансів, економіки? 
І як цей народ впливає на ситуацію в світі та в Україні, контролюючи найбільші банки, політиків, світові та локальні ЗМІ, телекомунікаційні компанії, Google (YouTube), Meta (Facebook, Instagram)? 
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності