Натан АКЕ: «Арсенал дуже сильний, але ми не здригнулися»

Гравець «Ман Сіті» – про перемогу над «Арсеналом»

1301
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Натан Аке

Захисник «Манчестер Сіті» Натан Аке прокоментував результат матчу Кубка Англії з «Арсеналом», в якому його гол виявився єдиним переможним для «містян» – 1:0.

«У другому таймі ми грали трохи краще і показали більш-менш свій футбол. Було важко, вони пресингували високо, і нам доводилося використовувати Ерлінга [Холанда у відборі] частіше, ніж зазвичай. «Арсенал» дуже сильний, але ми не здригнулися і не пропустили.

Здорово, що ми перемогли. Особливо після важкого періоду, хоча два попередні матчі ми виграли. Добре, що продовжили так само. Це дає нам впевненість перед наступною грою.

Дякую Джеку [Грилішу] за пас. Я вперше забив правою ногою, чому дуже радий», – розповів Аке.