Медальний залік. Українці вибороли 6 медалей і увійшли в топ-20 Універсіади

У збірної України на Універсіаді-2023 в активі – 1 золото, 1 срібло, 4 бронзи

1976
0
FISU. Михайло Харук

Збірна України здобула 6 медалей та увійшла до топ-20 медального заліку Універсіади-2023, яка завершилася в американському Лейк-Плесіді. У синьо-жовтих в активі – 1 золото, 1 срібло, 4 бронзи.

Три медалі в України – у сноубордингу: Михайло Харук завоював золото у паралельному гігантському слаломі, а також став третім у паралельному слаломі. У паралельному слаломі серед жінок бронзову медаль здобула Надія Гапатин.

У біатлоні Дмитро Грущак виграв срібло Універсіади-2023 у гонці переслідування, а Степан Кінаш та Юлія Городна стали бронзовими призерами в естафеті у форматі сінгл-мікст.

Крім того, у лижному двоборстві дует Дмитро Мазурчук та Віталій Гребенюк показав третій результат та завоював бронзові медалі.

Збірна України посіла 18-те місце у медальному заліку з 6 медалями (1–1–4), а до топ-3 найкращих команд потрапили Японія (21–17–10), Південна Корея (12–8–9) та Канада (6–1–6). Канадці виграли фінал хокейного турніру в команди США (7:2).