Павло ОНИСЬКО: «Після контузії кайфонув, подивившись фінал ЧС-2022»

Колишній футболіст розповів про перегляд матчу на фронті

1290
0
Facebook

Колишній нападник «Карпат», «Ворскли», «Маріуполя», «Оболоні», «Львова» та інших команд Павло Онисько розповів, як перегляд фіналу ЧС-2022 допоміг йому разом з іншими військовими покращити моральний та фізичний стан.

«Коли був на фронті, то якраз йшов цей незрозумілий чемпіонат світу взимку. Стежив за результатами, але подивився і забув, як нецікавий фільм. А вже після контузії, коли був у спокійному місці, подивився єдиний матч за весь чемпіонат світу – фінал. Ми вчотирьох його дивились. Сіли з хлопцями перед комп’ютером.

Я був завжди за Мессі ще з того часу, як він грав у «Барселоні». Після першого тайму 2:0. Вийшли на перекур, сидимо, і хтось каже: «Було б класно, щоб Франція зрівняла, був додатковий час, а потім ще по голу і пенальті. І щоб Аргентина виграла». Ми передбачали все, але ставку ніхто не зробив.

Ми були виснажені морально та фізично, але подивились цей фінал – і просто кайфонули. За весь період війни футбол проходив якось поверхнево. А тут реально кайфонули від футболу. Фінал вийшов просто суперовий, один з найкращих за багато років», - сказав Онисько.

Аргентина перемогла Францію - 3:3, пенальті 4:2.