Зінченкідіньо – гравець матчу з МЮ. Вболівальники Арсеналу в захваті

Фанатам лондонського клубу припали до душі дії українця

25105
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

У неділю, 22 січня, відбувся матч 21-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь лондонського клубу. Третій гол «каноніри» забили на останніх хвилинах матчу, що дозволило їм вирвати перемогу в цьому поєдинку.

Український захисник Олександр Зінченко з'явився у складі «Арсеналу» зі старту матчу. Олександр провів на полі всі 90 хвилин і відіграв ключову роль не лише в останньому голі команди, а й загалом у матчі.

Після поєдинку статистичний портал WhoScored виставив українцеві оцінку в 6.6 балів, назвавши найкращим гравцем матчу «Арсенал» – «Манчестер Юнайтед» Едді Нкетію. Проте вболівальники лондонського клубу, незважаючи на дубль Нкетії, назвали саме Олександра найкращим гравцем поєдинку.

Фанатам «канонірів» припала до душі гра Олександра. Ось як уболівальники відреагували на успішні та важливі дії українця у цьому поєдинку:

therealdaddymo1: «У Зінченка приголомшливий сезон!»

EmmaKuzi: «Заслужено! Він – чудовий командний гравець».

KibirigeLiving2: «Завжди вір у свою душу ооооо Зінченко!».

bassalexander: «Ця людина визначає Арсенал. Він мав найбільше дотиків. Він був усюди, навіть у моїй вітальні».

ewatomicruise: «Зінченкідіньо ❤️ Пристрасть. Зобов'язання. Лідер 👑».

HitenPatel13: «Кайл Вокер мав рацію (Вокер заявляв, що Зінченко кращий за Де Брюйне в технічному плані – ред.)».

IHATEMUSEVENI: «Він дає мені купу емоцій, я люблю його».

M_rashid_MD: «Вітаю, капітан-лідер без пов'язки!»