З голом Ярмоленка. Аль-Айн Реброва у меншості вирвав перемогу в ОАЕ

Команда українського наставника обіграла «Аль-Батаєх»з рахунком 3:2

15320
0
Instagram. Андрій Ярмоленко

У неділю, 22 січня, відбувся матч 13-го туру чемпіонату ОАЕ з футболу між «Аль-Батаєх» та «Аль-Айном». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Сергія Реброва.

У стартовому складі «Аль-Айну» з перших хвилин вийшов український вінгер Андрій Ярмоленко. Через 34 хвилини після стартового свистка він забив другий гол у матчі, тим самим подвоївши перевагу своєї команди. Цей гол став для Андрія п'ятим у сезоні 2022/23.

Під кінець першого тайму бразильський форвард «Аль-Айна» Едер отримав другу жовту картку у матчі та був вилучений з поля. У результаті підопічні Сергія Реброва вийшли на другий тайм удесятьох і дозволили супернику зрівняти рахунок до 81-ї хвилини. Однак на 87-й хвилині представник Того Коджо Лаба забив гол і приніс перемогу команді Реброва та Ярмоленка.

Зараз «Аль-Айн» посідає 7-е місце в таблиці чемпіонату ОАЕ, маючи у своєму активі 22 очки після 13 турів. У лідера чемпіонату «Аль-Шарджа» 27 пунктів.