ГВАРДІОЛА: «Холанд вже б'є рекорди, він реально вражає»

Норвезький форвард «Манчестер Сіті» відзначився хет-триком у воротах «Вулвз»

3960
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Холанд і Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди над «Вулверхемптоном» (3:0) у матчі 21-го туру АПЛ, похвалив норвезького форварда Ерлінга Холанда, автора хет-трику:

«Дуже задоволений. Ми грали 2,5 дні тому. друга половина. Задоволений грою команди, що встигли відновитися. Звичайно, «вовки» займають невисоку позицію в таблиці, але ми бачили в другому таймі, що якість у них є.

Ми справді добре змагалилися й забили голи у потрібні моменти у другому таймі. Ми мали шанси і в першій половині. Після перерви суперник атакував трохи агресивніше. Перемоги над Тоттенхемом і зараз – важливо продовжувати так само.

Ми грали терпляче і знали, що вони гратимуть проти нас довгими передачами. Вони мають якість, щоб робити це з такими гравцями як Рубен Невес, Матеус Нунес, Маріо Леміна та іншими. Особливо після першого тайму, зі швидкістю Адама Траоре вони завжди були загрозою. Ми ставилися серйозно та провели фантастичну гру.

Гра Ерлінга Холанда? Гра була під контролем, рахунок був 0:0. Футбол непередбачуваний багато в чому, але команда була готова. Всі залучені, Ріяд Марез завжди був гарною сполучною ланкою, і це добре. Холанд уже б'є рекорди, він дуже вражає.

У більшості ігор після двох чи трьох голів ми його змінюємо. Можливо, якби він відіграв 90 хвилин, то забив би більше голів, але він допомагає нам вигравати матчі. У минулому ми мали різних гравців. Серхіо Агуеро та Габі Жезус могли б забити такі голи, але, звичайно, присутність Холанда в ці моменти дуже важлива.

Зіграли сухий матч у захисті. У другому таймі ми пропускали атак трохи більше, тому що вони пресингували. Суперник не сидів склавши руки, вони грали на куражі. Хулен Лопетегі реально хороший та робить фантастичну роботу».