Гольова феєрія в Дортмунді на 7 голів. Боруссія Д обіграла аутсайдера

Господарі поля виграли у «Аугсбурга» з рахунком 4:3

1016
0
Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 22 січня, відбувся матч 16-го туру чемпіонату Німеччини з футболу між «Боруссією» Дортмунд та «Аугсбургом». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь «чорно-жовтих».

Рахунок у матчі відкрив зірковий півзахисник «Боруссії Д» Джуд Беллінгем. Однак невдовзі «Аугсбург» зрівняв рахунок, потім команди обмінялися голами та пішли на перерву з рахунком 2:2.

У другому таймі команди в період з 75 по 78 хвилину забили три голи, два з яких на свій рахунок записали представники «Боруссії». У результаті «джмелі» здобули перемогу з рахунком 4:3

Наразі «Боруссія Д» посідає шосте місце у таблиці Бундесліги 1, маючи у своєму активі 28 очок. «Аугсбург», у свою чергу, посідає 15-е місце з 16 очками після 16 турів.

Чемпіонат Німеччини з футболу. 16-й тур

Бундесліга. 22 січня

«Боруссія Д» – «Аугсбург» – 4:3

Голи: Беллінгем, 29, Шлоттербек, 42, Байноу-Гіттенс, 75, Рейна, 78 – Майєр, 40, Демирович, 45+1, Коліна, 77