Найгірший гравець матчу. Миколенко провалив зустріч Евертона з Вест Гемом

«Іриски» програли в гостях з рахунком 0:2

17667
16
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко і Джеррод Боуен

У суботу, 21 січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Евертоном» та «Вест Гемом». Гра завершилася поразкою «ірисок» з рахунком 0:2.

Український захисник Віталій Миколенко вийшов в основі «Евертона» на цей матч. Українець зіграв 45 хвилин, а після перерви його замінили на атакуючого півзахисника Дуайта МакНіла.

Миколенко відверто провалив 45-хвилинку. Він не займав своєї позиції при другому пропущеному голі.

Статистичний портал WhoScored поставив українцеві 5.9 балів, що є найгіршим результатом на дві команди.

Зазначимо, що «Евертон» не виграє у АПЛ із 22 жовтня. Зараз клуб займає передостаннє місце в таблиці АПЛ, маючи у своєму активі лише 15 очок після 21-ї гри.

Джерело WhoScored
(255)

Хацкевич розповів, чи варто викликати Ярмоленка на Євро-2024
Футбол | 28 березня 2024, 13:06 7

Колишній головний тренер «Динамо» вважає, що досвід Андрія завжди стане в нагоді Україні

Коуч суперника України пояснив, чому команда проведе матч із Сан-Марино
Футбол | 29 березня 2024, 04:26 0

Франческо Кальцона очолює не лише «Наполі», а й збірну Словаччини

Коментарі 16
123455432
Та там весь Евертон погано грав. Треба звільняти Лемпарда, а то вже немає сил дивитися таку  гру
Тарас Чубак
ну оцінка трохи здивувала бо як Тарковські він голів не привозив та було декілька непоганих дій попереду проте захищати зараз його мало причин. Евертон все гірше і гірше з кожним матчем і Миколенко разом з ним. Не  вгадав він з командою нажаль, більш кризового Евертона ніж останні 2 сезони я не пам'ятаю...одразу з вогню та в полум'я, ще й стільки критики зараз, що йому краще не відкривати інтернет, хоча ще в середині осіні можна було не рідко почути від фанатів Евертона, що він один з найкращих гравців команди. Коротше якщо витримає всю критику і знову знайде себе то гуд, якщо ж ні то я думаю поза Евертоном ще будуть варіанти в АПЛ, бо за умовні 10 місяців в АПЛ, провальні поки 2
Тарас Чубак
Але попри критику то писаки спорт.юа написали маячню про другий пропущений гол, Евертон тоді грубо обрізався в атаців, в той момент Віталій високо відкривався під передачу (це задача будь-якого латераля), чи йому одразу у двох місцях бути?
Gargantua
мне кажется єти оценщики слишком строги к Миколенко.
не вижу чтобы он лажал.
он почти не играет на атаку потому, что сбсн команда импотентна и много работы в обороне. А свои прямые функции он нормально тянет.
как за этот матч можно Миколенко ставить оценку ниже чем форвардам, если он не совершил откровенных ляпов? А форварды просто вхолостую топтались где то.