Мессі обіграв Роналду. Вогняний матч ПСЖ на 9 голів у Саудівській Аравії

«ПСЖ» та команда клубів «Аль-Наср» та «Аль-Хіляль» влаштували справжнє шоу

91422
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду

У четвер, 19 січня, відбувся товариський матч між французьким клубом «ПСЖ» та загальною командою клубів «Аль-Наср» та «Аль-Хіляль».

Гра у Саудівській Аравії завершилась із рахунком 5:4 на користь парижан.

На 3-й хвилині гри рахунок у поєдинку відкрив зірковий форвард французького клубу Ліонель Мессі. На 34-й хвилині свій гол із пенальті оформив Кріштіану Роналду. Незабаром захисник «ПСЖ» Маркіньос вивів свою команду вперед, але на останніх секундах першого тайму Роналду оформив дубль.

Цікаво, що на 39-й хвилині гри Хуан Бернат отримав червону картку. Парижани грали удесятьох. Перед голом Роналду, на 45+3 хвилині, Неймар не зміг реалізувати пенальті.

Другий тайм розпочався із забитих голів. На 53-й хвилині відзначився Серхіо Рамос, і тут же зрівняв рахунок Чжан Хьон-Су. Однак Кіліан Мбаппе зумів вивести «ПСЖ» вперед завдяки реалізованому пенальті. На 65-й хвилині гри рахунок став 4:3 на користь «ПСЖ».

Французька команда продовжила свою гольову ходу: на 78-й хвилині Уго Екітіке забив 5-й гол для своєї команди. Зауважимо, що на 62-й хвилині у «ПСЖ» сталося одразу 8 замін! Із поля пішли і Мбаппе, і Мессі, і Неймар, і Навас. Останні 30 хвилин парижани догравали майже резервним складом.

Роналду більше за команду не забивав. Однак Андерсон Таліска зміг забити 4-й гол для команд клубів «Аль-Наср» та «Аль-Хіляль» на 90+4-й хвилині.