ВІДЕО. Гол за 3 хвилини. Екс-зірка Шахтаря Тайсон відзначив дебют у Греції

Бразилець забив у Кубку країни за ПАОК

11229
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Тайсон

Екс-гравець харківського «Металіста» та донецького «Шахтаря» Тайсон забив гол у дебютному матчі за ПАОК.

Бразилець вийшов на поле у поєдинку Кубка Греції між ПАОКом та «Панатинаїкосом» на 68-й хвилині, а вже через 3 хвилини забив гол. У результаті матч завершився перемогою клубу із міста Салоніки з рахунком 2:0.

Зазначимо, що цей матч став першим для Тайсона після переходу до грецького клубу з бразильського «Інтернасьоналю».

Цікаво, що за «Панатинаїкос» зіграв екс-гравець київського «Динамо» Беньямін Вербич, який на 46-й хвилині гри замінив колишнього гравця «Шахтаря» Бернарда.

З 2010 до 2021 року Тайсон виступав в Україні. Бразилець захищав кольори харківського «Металіста», після чого перейшов до донецького «Шахтаря». Усього в УПЛ він провів 239 матчів, у яких відзначився 50 голами.