Юрген КЛОПП: «Харві Елліот був чудовим, особливо його швидкий гол»

Наставник «Ліверпуля» прокоментував перемогу над «Вулверхемптоном»

524
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Елліотт і Клопп

Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Вулверхемптоном» (1:0) у матчі-переграванні 1/32 фіналу Кубка Англії:

«Здається, що давно у нас не було такого відчуття перемоги та гарної гри. Наприкінці нам доводилося завзято боротися, але ми тривалий час контролювали гру. Це чудово, і ми хотіли б побачити реакцію.

Харві Елліот був добрий, особливо його швидкий гол. Він пробив, і гол вийшов винятково гарним. Ми провели реально добрий перший тайм, у нас були добрі періоди у другому. Наприкінці матчу вдалося заблокувати удари суперника. Це кубкова гра, чудово.

Це хороша гра, судячи з пристрасті, яку ми показали. Моя робота – допомогти хлопцям, знайти розстановку, в якій вони почуваються добре із самого старту. Стефан Байчетич і весь півзахист грали дуже компактно, тому «вовкам» було важко знайти передачами таких ключових гравців, як Жоау Моутінью. Гра мені дуже сподобалася».

Події матчу

13’
ГОЛ ! М'яч забив Харві Елліотт (Ліверпуль).
(2)

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 15

У топ-3 також входять Серу Гірассі зі «Штутгарту» та лідер «ПСЖ» Кіліан Мбаппе

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами