Ман Юнайтед оформив неймовірний камбек у дербі з Ман Сіті

«Червоні дияволи» обіграли «містян» з рахунком 2:1

11808
18

У суботу, 14 січня, відбувся матч 20-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Манчестер Юнайтед» та «Манчестер Сіті». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «червоних дияволів».

Рахунок у матчі відкрив Джек Гріліш на 60-й хвилині та вивів «містян» уперед. Для «синього Манчестера» все складалося досить непогано до останньої 15-хвилинки. На 78-й хвилині поєдинку рахунок зрівняв Бруну Фернандеш після передачі Каземіро, а вже через 4 хвилини відзначився Маркус Решфорд. Асист на Маркуса видав Алехандро Гарначо.

Завдяки цій перемозі «МЮ» вийшов на третє місце у таблиці УПЛ. У їхньому активі 39 очок. «Сіті» залишається на другому місці з 39 очками.