Гол Кащука ледь не приніс азербайджанському Сабаху перемогу у Туреччині

Українець відзначився у спарингу

691
1

У четвер, 12 січня, клуб «Сабах» з Азербайджану у рамках передсезонної підготовки, яку він проводить у Туреччині, провів товариський матч із польською «Вартою» з Познані.

На 42-й хвилині зустрічі, що проходила на футбольному полі «Аркадія Спорт Центр», «Сабах» вийшов уперед завдяки голу 22-річного українця Олексія Кащука, орендованого у донецького «Шахтаря». Переможний для азербайджанців результат зберігався до 90-ї хвилини, коли поляки все ж таки змогли уникнути поразки. Нічия 1:1.

Кащук у поточному чемпіонаті Азербайджану-2022/2023 провів за «Сабах» 13 матчів, забив 8 голів. «Сабах» у турнірній таблиці азербайджанської Прем'єр-ліги посідає 2-е місце, маючи 43 очки після 18 матчів. Лідирує «Карабах», у якого 50 пунктів.