Тренер Фулхема: «Тепер у наших фанатів чудові відчуття»

Марку Сілва – про перемогу над «Челсі»

660
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Марку Сілва

Головний тренер лондонського «Фулхема» Марку Сілва оцінив перемогу підопічних у столичному дербі з «Челсі» (2:1) у перенесеній зустрічі 7-го туру АПЛ.

«Чудовий вечір для наших уболівальників. 16 років без перемог над «Челсі» – тепер мають чудові відчуття. Матч вийшов важким. Я й казав, що він буде особливим, хоча «Челсі» має невдалий відрізок. Я зобов'язаний віддати належне своїм гравцям – після 15 хвилин вони пристосувалися і не давали Фелішу та Маунту вільного простору, хоча ті прагнули забігти за спину фулбекам.

Ми добре провели перший тайм, а ось на початку другого грали гірше не вигадаєш, і це зіграло супернику на руку. Вони стали завдавати нам більше клопоту до тих пір, поки не сталося вилучення [Феліша]. Ну, а далі ми вже повинні були перемагати», – зізнався 45-річний португальський фахівець Марку Сілва.

«Фулхем» у таблиці чемпіонату Англії посідає 6-е місце, маючи 31 очко після 19 матчів. У «Челсі» 10-та позиція та 25 пунктів після 18 ігор.