Словенія та Італія відібралися до фінальної частини Євро U-17

Завершилися юнацькі турніри двох зональних волейбольних асоціацій

226
0
CEV

На початку нового 2023 року відбулися перші змагання, які проводила Європейська Конфедерація Волейболу (ЄКВ). Це були юнацькі турніри вікової категорії до 17 років – Середньо-Європейської волейбольної зональної асоціації (MEVZA) та Західно-Європейської волейбольної зональної асоціації (WEVZA). Нагадаємо, що аналогічні турніри Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) за участю українських збірних (юнаки та дівчата) пройшли у грудні минулого року і обидві наші команди здобули на них срібні нагороди.

За регламентом лише переможці цих турнірів безпосередньо виходять до фінальної частини чемпіонату Європи цієї вікової категорії, а команди, які посіли другі місця, продовжать відбір трохи згодом. Тож збірні України ще мають змогу потрапити на Євро U-17.

Тепер детальніше про турніри, які завершилися сьогодні.

У словенському Маріборі грали юнаки MEVZA. На першому етапі вони були розподілені за двома групами, після чого відбулися півфінали, а також матч за 3 місце та фінал.

В групі 1 три перемоги здобули господарі майданчика юні словенські волейболісти, за ними фінішували збірні Ізраїлю, Словаччини та Кіпру.

У групі 2 підсумковий результат був таким – Австрія, Угорщина, Чехія, Хорватія.

3:1 (25:20, 25:23, 16:25, 25:22)

Щодо юнацького турніру WEVZA, то він проходив в італійському місті Дарфо-Боаріо-Терме. На першому етапі у групи А місця розподілилися так – Італія, Іспанія, Нідерланди. У групі В – Франція, Німеччина, Португалія, Бельгія.

3:1 (20:25, 25:14, 25:22, 25:21)

Таким чином, збірні Словенії та Італії здобули золоті нагороди зональних турнірів і, приєднавшись до Польщі, вийшли до фінальної частини чемпіонату Європи.