| Оновлено 06 сiчня 2023, 03:44
1421
0

Прометей програв чемпіонкам Чехії і втратив лідерство в Екстралізі

Підопічні Івана Пєткова в центральному матчі 19-го туру поступилися в гостях клубу «Простейов»

1421
0
СК Прометей

Сьогодні у чемпіонаті Чехії з волейболу серед жіночих команд Екстраліги відбулися ігри чергового 19 туру. В центральному поєдинку зустрічалися лідери турніру волейболістки українського «Прометея» із Дніпропетровської області та чинні чемпіонки країни гравці клубу «Простейов», які відставали у турнірній таблиці на одне очко.

Як і передбачалося, гра вийшла завзятою та цікавою. Початок був за гостями, які виграли перший сет 19:25. Однак потім чеська команда впевнено взяла другу партію 25:15, а у третій знову успіх був на боці українок 23:25. В четвертому сеті з таким саме рахунком виграв «Простейов» і доля матчу тепер мала вирішитися на тай-брейку. Його краще провели господарки майданчика 15:8.

Склад «Прометея» у цьому матчі був таким: Олександра Міленко (набрала 23 очки), Мірта Грбач (9), Вікторія Даньчак (10), Євгенія Хобер (19), Світлана Дорсман (14), Дар'я Великоконь (1), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Анастасія Карасьова (0), Ганна Артищук (0).

Чемпіонат Чехії з волейболу. Жінки. Екстраліга
Простейов (Чехія). 5 січня
«Простейов» (Простейов, Чехія) – «Прометей» (Дніпропетровська область, Україна)

3:2 (19:25, 25:15, 23:25, 25:23, 15:8)

Це була третя поразка нашої команди з 16 проведених матчів та друга від клубу «Простейов» (у першому колі українки програли 0:3). Наразі обидві команди набрали по 39 очок, але за додатковими показниками на першому місці зараз чеські волейболістки.

В наступному турі вже незабаром 8 січня «Прометей» зіграє на умовно своєму майданчику в місті Кутна Гора з командою «Пршеров», яка знаходиться на 10-му місці в турнірній таблиці. У першому колі наші волейболістки здобули перемогу з рахунком 3:0.

(11)

Далі без Трубіна. Визначено півфінальні пари Ліги Європи
Футбол | 19 квітня 2024, 06:30 19

У півфіналах Ліги Європи зіграють: Марсель – Аталанта, Рома – Байєр

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв