|
552
0

Першим із українських волейбольних клубів у новому році зіграє Прометей

У чеській Екстралізі наші волейболістки зустрінуться з чинними чемпіонками країни

СК Прометей

В чемпіонаті Чехії з волейболу серед жіночих команд Екстраліги практично не було перерви, пов'язаної з новорічними святами. Нагадаємо, що попередній тур відбувся 30 грудня і в ньому «Прометей» із Дніпропетровської області у місті Кутна Гора обіграв празьку команду «Олімп» з рахунком 3:2. А вже найближчого четверга 5 січня підопічні Івана Пєткова на виїзді зустрінуться з діючими чемпіонками Чехії волейболістками клубу «Простейов».

У першому колі українки програли суперницям в трьох партіях. І саме ця поразка поки що є останньою для «Прометея» у чеській Екстралізі, починаючи з 6 листопада.

Загалом у 15 проведених поєдинках наша команда здобула 13 перемог і на даний момент очолює турнірну таблицю чемпіонату, набравши 38 очок. «Простейов» має на одне очко менше, та й, до того ж, зіграв на один матч більше. На третьому місці «Дукла» (Ліберець) - 16 матчів, 32 очки.

Загалом у чемпіонаті Чехії беруть участь 11 команд.