ВІДЕО. Буде чемпіонство? Ексгравець Динамо приніс команді перемогу у Греції

Вербич забив єдиний гол за «Панатінаїкос» у грі з «Левадіакосом»

5505
2
Twitter. Беньямін Вербич

Екс-гравець київського «Динамо» Беньямін Вербич, який зараз виступає за «Панатінаїкос», у матчі 16-го туру чемпіонату Греції з футболу проти «Левадіакоса», забив єдиний гол у грі та приніс своїй команді перемогу.

29-річний представник Словенії відзначився на 35-й хвилині гри.

Зазначимо, що ця перемога допомогла «Панатінаїкосу» закріпитися на першому місці в таблиці чемпіонату. Наразі в активі команди 42 очки після 16 турів та відрив у 7 пунктів від найближчого переслідувача АЕКу.

До речі, Беньямін Вербич виступав за київське «Динамо» з 2018 до 2022 року. За цей час провів за команду 121 матч, забив 37 голів та зробив 12 асистів. З «Динамо» завоював п'ять трофеїв – чемпіонат, 2 Кубки та 2 Суперкубки України. Влітку 2022 року він перебрався до Греції.