3

Зінченко та Миколенко отримали від WhoScored невисокі оцінки за матчі АПЛ

«Евертон» пропустив 4 м'ячі від «Брайтона», «Арсенал» не забив «Ньюкаслу»

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Українські захисники Олександр Зінченко та Віталій Миколенко отримали невисокі оцінки за матчі 19-го туру АПЛ.

«Евертон» зазнав розгромної поразки від «Брайтона» (1:4), пропустивши три голи за шість хвилин у другому таймі.

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко провів весь матч у складі «ірисок» та отримав оцінку 6.1.

«Арсенал» не зміг подолати опір «Ньюкасла» (0:0), українець Олександр Зінченко відіграв весь матч за канонірів. Йому поставили оцінку 6.5, що нижче за середню у команді (6.7).

Оцінки WhoScored за матч Евертон – Брайтон – 1:4

Оцінки WhoScored за матч Арсенал – Ньюкасл – 0:0

(24)

«Та ну, і так зрозуміло». Шапаренко відреагував на поразку Динамо від Лаціо
Футбол | 26 вересня 2024, 04:23 10

Хавбек киян висловився про фіаско команди у матчі 1-го туру ЛЄ 2024/25 проти римлян