ВІДЕО. Варто міняти спорт? Мудрик грає у теніс за підручниками Федерера
Вінгер донецького «Шахтаря» тренується на тенісних кортах
21-річний вінгер українського футбольного клубу «Шахтар» Донецьк Михайло Мудрик опублікував відео у своєму Instagram, де він грає у теніс.
Цікаво, що пов'язка на голові у Михайла дуже схожа на ту, яку в молодості одягав легендарний тенісист Роджер Федерер, та й стиль гри зліва у футболіста такий самий, як у Федерера – одноручний бекхенд.
До речі, раніше фанати вирахували, що Мудрик вже перебуває в Англії.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
01 сiчня 2026, 06:12
13
Андрій Лунін може перебратися в «Мілан»
Бокс
|
01 сiчня 2026, 07:41
1
Олександр оприлюднив загадковий допис в Інстаграмі
Футбол
|
31.12.2025, 13:07
Коментарі 4
Популярні
Нові
Старі
Арсенал покупает Мудрика, чтобы выиграть АПЛ. От Мудрика ждут того, что показывает Холанд в МанСити. Мудрик должен это давление воспринимать, как вызов - задачу, которую ему нужно решить! Мудрику нужно соревноваться с Холандом по голам! Скорость Мудрика дает ему возможности в выигрыше времени над другими игроками. Мудрик опережает, как Флешь. И очень важно видеть все поле!
Показати
Приховати
3 відповіді