У одні ворота. Аталанта з голом Маліновського перемогла у спарингу

Бергамаски готуються до відновлення чемпіонату Італії

2877
0
ФК Аталанта

У п'ятницю, 30 грудня, «Аталанта» провела товариський поєдинок, у якому помірялася силами з клубом «Крема» із Серії D національного чемпіонату.

Гра пройшла під диктування футболістів команди з Бергамо. Вже на 11-й хвилині стараннями українського півзахисника Руслана Маліновського бергамаски повели у рахунку. До перерви вони відзначилися ще тричі - 4:0.

У другому таймі односторонній рух до воріт «Крема» продовжився. Втім, і гравцям «Крема» вдалася одна гольова атака. У підсумку «Аталанта» здобула у матчі перемоги з рахунком 10:1.

Нагадаємо, першу гру в Серії А після паузи на ЧС-2022 «Аталанта» проведе 4 січня. Суперник – «Спеція». У таблиці чемпіонату Італії «богиня» посідає 6 місце з 27 очками.

Товариський матч

Аталанта – Крема – 10:1

Голи: Малиновський, 11, Сапата, 22, 49, 77, 89, Пашалич, 33, Дзаппакоста, 45+1, Муріель, 73 пенальті, 86, Скальвіні, 83 - ???, 65