Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

ATP
| Оновлено 08 сiчня 2023, 16:11
6011
0

United Cup 2023. Розклад та результати матчів

З 29 грудня до 8 січня на австралійських кортах відбувся командний турнір

| Оновлено 08 сiчня 2023, 16:11
6011
0
United Cup 2023. Розклад та результати матчів
Twitter. United Cup

З 29 грудня по 8 січня пройшов новий командний тенісний турнір під назвою United Cup, у якому зіграли як чоловіки, так і жінки. Змагання під егідою ATP та WTA пройшли у трьох містах Австралії: у Брісбені на арені імені Патріка Рафтера, у Перті на арені RAC та Сіднеї на арені імені Кена Розуолла.

18 збірних було поділено на шість груп по три команди. У кожному з трьох міст зіграли по дві групи. Переможці створили пари плей-оф за географічним принципом. Три команди, які перемогли у «фіналах міст», а також найкраща з тих, що програли, потрапили до півфіналу. Півфінали та фінал відбулися у Сіднеї.

Формат зустрічей між командами включав два одиночні матчі між чоловіками, два між жінками і зустріч змішаного парного розряду. У кожній сесії було зіграно по одній чоловічій та одній жіночій одиночці, змішаний парний матч був останнім у черзі.

РОЗКЛАД

ФІНАЛ

США Італія – 4:0

  • 04:00 Джессіка Пегула – Мартіна Тревізан – 6:4, 6:2
  • 05:30 Френсіс Тіафо – Лоренцо Музетті – 6:2 (RET., Музетті)
  • 08:30 Тейлор Фрітц – Маттео Берреттіні – 7:6 (7:4), 7:6 (8:6)
  • 10:00 Медісон Кіз – Луція Бронцетті – 6:3, 6:2
  • 11:30 Джессіка Пегула / Тейлор Фрітц – Мартіна Тревізан / Маттео Берреттіні – скасовано

ПІВФІНАЛИ

Греція Італія

  • 10:00 Марія Саккарі – Мартіна Тревізан (6 січня) – 3:6, 7:6 (7:4), 5:7
  • 11:30 Стефанос Сакелларідіс – Лоренцо Музетті (6 січня) – 1:6, 1:6
  • 08:00 Стефанос Циципас – Маттео Берреттіні (7 січня) – 4:6, 7:6 (7:2), 6:4
  • 09:30 Валентіні Грамматікопулу – Луція Бронцетті (7 січня) – 2:6, 3:6
  • 11:00 Валентіні Грамматікопулу / Петрос Циципас – Камілла Розателло/ Андреа Вавассорі (7 січня) – 3:6, 6:4, [5:10]

Польща – США

  • 04:00 Іга Свьонтек – Джессікаа Пегула (6 січня) – 2:6, 2:6
  • 05:30 Каспер Жук – Френсіс Тіафо (6 січня) – 3:6, 3:6
  • 01:00 Хуберт Хуркач – Тейлор Фрітц (7 січня) – 6:7 (5:7), 6:7 (5:7)
  • 02:30 Магда Лінетт – Медісон Киз (7 січня) – 4:6, 2:6
  • 04:00 Алілія Росольська / Лукаш Кубот – Джессіка Пегула / Тейлор Фрітц (7 січня) – 7:6 (7:5), 4:6, [6:10]

ФІНАЛИ МІСТ

Брісбен

Польща – Італія – 3:2

  • 04:30 Даніель Міхальськи – Лоренцо Музетті – 1:6, 1:6
  • 06:00 Іга Свьонтек – Мартіна Тревізан – 6:2, 6:4
  • 07:30 Хуберт Хуркач – Маттео Берреттіні – 4:6, 6:3, 3:6
  • 09:00 Магда Лінетт – Люція Бронцетті – 6:1, 6:2
  • 11:00 Іга Свьонтек / Хуберт Хуркач – Камілла Розателло / Лоренцо Музетті – 6:1, 6:2

Сідней

США – Великобританія – 4:1

  • 03:30 Медісон Кіз – Кеті Суон – 2:6, 6:3, 6:4
  • 05:00 Тейлор Фрітц – Кемерон Норрі – 4:6, 7:5, 4:6
  • 06:30 Джессіка Пегула – Херрієт Дарт – 6:2, 6:0
  • 08:00 Френсіс Тіафо – Ден Еванс – 3:6, 7:5, 6:3
  • 10:00 Джессіка Пегула / Френсіс Тіафо – Херрієт Дарт / Ден Еванс – 6:4, 6:4

Перт

Греція – Хорватія – 3:2

  • 06:30 Деспіна Папаміхаїл – Донна Векич – 2:6, 0:6
  • 08:00 Стефанос Циципас – Борна Чорич – 6:0, 6:7 (4:7), 7:5
  • 10:00 Марія Саккарі – Петра Мартич – 6:3, 6:3
  • 12:00 Стефанос Сакелларідіс – Борна Гойо – 4:6, 2:6
  • 14:00 Марія Саккарі / Стефанос Циципас – Донна Векич / Борна Чорич – 7:6 (8:6), 6:4

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група А

Результати матчів збірних:
Греція – Болгарія – 4:1
Бельгія – Болгарія – 2:3
Греція – Бельгія – 4:1

Четвер, 29 грудня

Греція – Болгарія (1-й ігровий день)

  • 06:00 Дестіна Папаміхаїл – Ізабелла Шинікова – 3:6, 6:4, 6:1
  • 09:30 Стефанос Циципас – Григор Димитров – 4:6, 6:2, 7:6 (7:4)

П'ятниця, 30 грудня

Греція – Болгарія (2-й ігровий день)

  • 04:00 Марія Саккарі – Вікторія Томова – 6:3, 6:2
  • 05:30 Михаїл Перволаракіс – Димитар Кузманов – 1:6, 1:6
  • 07:30 Марія Саккарі / Стефанос Циципас – Гергана Топалова / Адріан Андрєєв – 6:4, 6:4

Субота, 31 грудня

Бельгія – Болгарія (1-й ігровий день)

  • 03:00 Елісон Ван Ейтванк – Ізабелла Шинікова – 6:1, 3:6, 6:3
  • 05:30 Давид Гоффен – Григор Димитров – 4:6, 5:7

Неділя, 1 січня

Бельгія – Болгарія (2-й ігровий день)

  • 04:00 Елізе Мертенс – Вікторія Томова – 6:4, 3:6, 6:0
  • 05:30 Зізу Бергс – Димитар Кузманов – 2:6, 0:6
  • 07:00 Елізе Мертенс / Давид Гоффен – Ізабелла Шинікова / Александр Лазаров – 6:1, 6:7 (5:7), [6:10]

Понеділок, 2 січня

Греція – Бельгія (1-й ігровий день)

  • 08:00 Деспіна Папаміхаїл – Елісон ван Ейтванк – 5:7, 6:2, 3:6
  • 10:00 Стефанос Циципас – Давид Гоффен – 6:3, 6:3

Вівторок, 3 січня

Греція – Бельгія (2-й ігровий день)

  • 04:00 Марія Саккарі – Елізе Мертенс – 6:1, 7:5
  • 05:30 Стефанос Сакелларідіс – Зізу Бергс – 5:7, 6:1, 6:3
  • 07:00 Марія Саккарі / Стефанос Циципас – Кірстен Фліпкенс / Мікаель Гіртц – 6:3, 6:2

Група B

Результати матчів збірних:
Швейцарія – Казахстан – 5:0
Польща – Казахстан – 4:1
Польща
Швейцарія – 3:2

Четвер, 29 грудня

Швейцарія – Казахстан (1-й ігровий день)

  • 11:00 Белінда Бенчич – Юлія Путінцева – 7:6 (7:0), 6:3
  • 12:30 Марк-Андреа Хуслер – Тімофєй Скатов – 4:6, 6:3, 6:3

П'ятниця, 30 грудня

Швейцарія – Казахстан (2-й ігровий день)

  • 09:30 Стен Вавринка – Александр Бублик – 6:3, 7:6 (7:3)
  • 11:30 Жиль Тайхманн – Жибек Куламбаєва – 6:3, 6:2
  • 13:00 Жиль Тайхманн / Марк-Андреа Хуслер – Жибек Куламбаєва / Александр Бублик – 7:6 (9:7), 6:3

Субота, 31 грудня

Польща – Казахстан (1-й ігровий день)

  • 07:30 Іга Свьонтек – Юлія Путінцева – 6:1, 6:3
  • 09:00 Даніель Міхальськи – Тімофєй Скатов – 6:7 (7:9), 2:6

Неділя, 1 січня

Польща – Казахстан (2-й ігровий день)

  • 07:30 Хуберт Хуркач – Александр Бублик – 7:6 (10:8), 4:6, 6:3
  • 09:00 Магда Лінетт – Жибек Куламбаєва – 6:2, 6:1
  • 12:30 Іга Свьонтек / Хуберт Хуркач – Жибек Куламбаєва / Григорій Ломакін – 6:3, 6:4

Понеділок, 2 січня

Польща Швейцарія (1-й ігровий день)

  • 11:00 Іга Свьонтек – Белінда Бенчич – 6:3, 7:6 (7:3)
  • 14:30 Даніель Міхальськи – Марк-Андреа Хуслер – 3:6, 2:6

Вівторок, 3 січня

Польща Швейцарія (2-й ігровий день)

  • 08:30 Хуберт Хуркач – Стен Ваврінка – 7:6 (7:5), 6:4
  • 10:00 Магда Лінетт – Жиль Тайхманн – 5:7, 6:4, 6:1
  • 11:30 Алісія Росольська / Каспер Жук – Белінда Бенчич / Марк-Андреа Хуслер – 5:7, 2:6

Група С

Результати матчів збірних:
США – Чехія – 4:1
Німеччина – Чехія – 2:3
США
Німеччина – 5:0

Четвер, 29 грудня

США – Чехія (1-й ігровий день)

  • 03:00 Тейлор Фрітц – Їржи Легечка – 6:3, 6:4
  • 04:30 Медісон Кіз – Марія Боузкова – 6:4, 6:3

П'ятниця, 30 грудня

США – Чехія (2-й ігровий день)

  • 00:00 Джессіка Пегула – Петра Квітова – 7:6 (8:6), 6:4
  • 01:30 Френсіс Тіафо – Томаш Махач – 6:3, 2:4, RET. Махач
  • 04:30 Джессіка Пегула / Тейлор Фріц – Марія Бузкова / Їржи Легечка – 2:6, 6:3, [10:7]

Субота, 31 грудня

Німеччина – Чехія (1-й ігровий день)

  • 01:00 Александр Звєрєв – Їржи Легечка – 4:6, 2:6
  • 02:00 Юлі Німаєр – Марі Боузкова – 2:6, 5:7

Неділя, 1 січня

Німеччина – Чехія (2-й ігровий день)

  • 01:00 Лаура Зігемунд – Петра Квітова – 4:6, 2:6
  • 02:30 Оскар Отте – Далібор Сврчина – 7:6 (7:1), 6:2
  • 04:00 Лаура Зігемунд / Александр Звєрєв – Марія Бузкова / Їржі Легечка (Чехія) – 6:4, 7:6 (7:1)

Понеділок, 2 січня

США Німеччина (2-й ігровой день)

  • 03:00 Тейлор Фрітц – Александр Звєрєв – 6:1, 6:4
  • 05:00 Медісон Кіз – Юлі Ніємайєр – 6:2, 6:3

Вівторок, 3 січня

США Німеччина (2-й ігровий день)

  • 01:00 Джессіка Пегула – Лаура Зігемунд – 6:3, 6:2
  • 02:30 Френсіс Тиафо – Оскар Отте – 7:5, 6:4
  • 04:00 Джессіка Пегула / Тейлор Фрітц – Лаура Зігемунд / Даніель Альтмайер – 6:7 (5:7), 6:4, [10:7]

Група D

Результати матчів збірних:
Австралія – Великобританія – 2:3
Іспанія – Великобританія – 1:4
Іспанія
Австралія – 2:3

Четвер, 29 грудня

Австралія – Великобританія (1-й ігровий день)

  • 10:00 Алекс Де Мінаур – Кемерон Норрі – 3:6, 3:6
  • 11:30 Зоя Хівс – Кеті Стоун – 4:6, 3:6

П'ятниця, 30 грудня

Австралія – Великобританія (2-й ігровий день)

  • 08:30 Меддісон Інглс – Херрієт Дарт – 4:6, 4:6
  • 10:00 Джейсон Кублер – Деніель Еванс – 6:3, 7:6 (7:3)
  • 11:00 Саманта Стосур / Джон Пірс – Херрієт Дарт / Джонні О'Мара – 7:6 (7:4), 6:4

Субота, 31 грудня

Іспанія – Великобританія (1-й ігровий день)

  • 06:30 Рафаель Надаль – Кемерон Норрі – 6:3, 3:6, 4:6
  • 08:30 Нурія Паррізас-Діас – Кеті Суон – 6:3, 1:6, 2:6

Неділя, 1 січня

Іспания – Великобританія (2-й ігровий день)

  • 06:30 Палуа Бадоса – Херрієт Дарт – 6:7 (6:8), 7:6 (7:5), 6:1
  • 08:00 Пабло Карреньо-Буста – Даніель Еванс – 3:6, 6:1, 3:6
  • 11:30 Джессіка Манейро / Давід Вега-Ернандес – Херрієт Дарт / Джонні О'Мара – 6:3, 2:6, [5:10]

Понеділок, 2 січня

Іспанія Австралія (1-й ігровий день)

  • 10:00 Рафаель Надаль – Алекс Де Мінаур – 6:3, 1:6, 5:7
  • 12:00 Нурія Паррізас-Діас – Меддісон Інглс – 6:1, 6:3

Вівторок, 3 січня

Іспанія Австралія (2-й ігровий день)

  • 07:30 Джессіка Бузас Манейро – Олівія Гадекі – 6:2, 6:2
  • 09:00 Альберт Рамос – Джейсон Кублер – 3:6, 6:4, 3:6
  • 10:30 Джессіка Бузас Манейро / Давид Вега-Ернандес – Саманда Стосур / Джо Пірс – 2:6, 3:6

Група Е

Результати матчів збірних:
Італія – Бразилія – 3:2
Бразилія – Норвегія – 4:1
Італія
Норвегія – 5:0

Четвер, 29 грудня

Італія – Бразилія (1-й ігровий день)

  • 05:10 Мартіна Тревізан – Беатріс Хаддад Майя – 2:6, 0:6
  • 06:50 Лоренцо Музетті – Феліпе Мелігені Алвес – 6:3, 6:4

П'ятниця, 30 грудня

Італія – Бразилія (2-й ігровий день)

  • 04:25 Лючія Бронцетті – Лаура Пігосси – 6:0, 6:2
  • 02:10 Маттео Берреттіні – Тіаго Монтейро – 6:4, 7:6 (9:7)
  • 06:10 Камілла Росателло / Маттео Берреттіні – Луїза Стефані / Рафаель Матос – 4:6, 7:6 (7:4), [4:10]

Субота, 31 грудня

Бразилія – Норвегія (1-й ігровий день)

  • 02:00 Беатріс Хаддад Майя – Мален Хельго – 6:4, 6:2
  • 03:30 Феліпе Мелігені Родрігес Алвес – Віктор Дурасович – 6:3, 6:3

Неділя, 1 січня

Бразилія – Норвегія (2-1 ігровой день)

  • 02:00 Тьяго Монтейро – Каспер Рууд – 3:6, 2:6
  • 03:30 Лаура Пігоссі – Ульрікке Ейкері – 6:3, 6:4
  • 05:00 Луїза Стефані / Рафаель Матос – Ульрікке Ейкері / Віктор Дурасович – 6:4, 7:5

Понеділок, 2 січня

Італія Норвегія (1-й ігровий день)

  • 05:00 Мартіна Тревізан – Мален Хельго – 7:5, 3:6, 6:4
  • 06:30 Лоренцо Музетті – Віктор Дурасович – 7:6 (9:7), 6:3

Вівторок, 3 січня

Італія Норвегія (2-й ігровий день)

  • 02:00 Маттео Берреттіні – Каспер Рууд – 6:4, 6:4
  • 03:30 Луція Бронцетті – Ульріке Ейкері – 6:2, 7:5
  • 05:00 Камілла Розателло / Лоренцо Музетті – Ульріке Ейкері / Віктор Дурасович – 7:6 (8:6), 6:2

Група F

Результати матчів збірних:
Франція – Аргентина – 5:0
Хорватія – Аргентина – 5:0
Франція
Хорватія – 2:3

Четвер, 29 грудня

Франція – Аргентина (1-й ігровий день)

  • 12:00 Алізе Корне – Марія Лурдес Карле – 6:2, 6:1
  • 13:30 Артур Ріндеркнех – Франциско Черундоло – 6:4, 6:2

П'ятниця, 30 грудня

Франція – Аргентина (2-й ігровий день)

  • 11:30 Каролін Гарсія – Надя Подороска – 6:2, 6:0
  • 13:00 Андріан Маннаріно – Федеріко Корія – 6:1, 6:0
  • 15:00 Каролін Гарсія / Эдуар Роже-Васслен – Надя Подороска / Томас Мартін Етчеверрі – 6:2, 6:4

Неділя, 1 січня

Хорватія – Аргентина (2-й ігровой день)

  • 09:30 Петра Мартич – Надя Подороска – 6:2, 4:6, 6:1
  • 11:00 Борна Гойо – Федеріко Коріа – 7:6 (7:5), 6:4
  • 14:30 Тара Вюрт / Борна Чорич – Надя Подороска / Томас Етчеверрі – 1:6, 6:4, [10:4]

Понеділок, 2 січня

Франція Хорватія (1-й ігровий день)

  • 12:00 Алізе Корне – Донна Векич – 4:6, 3:6
  • 13:30 Артур Ріндеркнех – Борна Чорич – 6:7 (1:7), 6:7 (2:7)

Вівторок, 3 січня

Франція Хорватія (2-й ігровий день)

  • 10:30 Каролін Гарсія – Петра Мартич – 7:6 (11:9), 6:4
  • 12:00 Адріан Маннаріно – Борна Гойо – 6:7 (5:7), 6:3, 6:7 (5:7)
  • 13:30 Джессіка Понше / Эдуар Роже-Васслен – Петра Марцинко / Матія Пекотич – 6:4, 6:4
збірна Італії з тенісу збірна Австралії з тенісу збірна США з тенісу збірна Бельгії з тенісу збірна Казахстану з тенісу збірна Великобританії з тенісу збірна Франції з тенісу збірна Іспанії з тенісу жіноча збірна Австралії з тенісу жіноча збірна Італії з тенісу жіноча збірна Бельгії з тенісу жіноча збірна Чехії з тенісу жіноча збірна Німеччини з тенісу жіноча збірна США з тенісу жіноча збірна Іспанії з тенісу збірна Аргентини з тенісу збірна Чехії з тенісу збірна Бразилії з тенісу збірна Швейцарії з тенісу збірна Хорватії з тенісу збірна Польщі з тенісу збірна Німеччини з тенісу збірна Норвегії з тенісу жіноча збірна Швейцарії з тенісу United Cup жіноча збірна Казахстану з тенісу жіноча збірна Великої Британії з тенісу жіноча збірна Польщі з тенісу збірна Греції з тенісу жіноча збірна Греції з тенісу жіноча збірна Хорватії з тенісу жіноча збірна Аргентини з тенісу жіноча збірна Бразилії з тенісу жіноча збірна Норвегії з тенісу розклад календар статті
Оцініть матеріал
(21)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Чи зіграє на Євро? Лікар збірної України розповів деталі травми Миколенка
Футбол | 12 червня 2024, 21:45 7
Чи зіграє на Євро? Лікар збірної України розповів деталі травми Миколенка

Повідомляється, що найстрашнішого вдалося уникнути

Світоліна вперше зіграла з Монфісом у парі. Еліна та Гаель зуміли перемогти
Теніс | 12 червня 2024, 01:41 9
Світоліна вперше зіграла з Монфісом у парі. Еліна та Гаель зуміли перемогти

Українсько-французький тандем виграв матч у Руне та Возняцкі у форматі одного сету

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.