Українець Кащук допоміг Сабаху здобути розгромну перемогу в Азербайджані

Клуб з Баку розгромив «Сумгаїт»

721
0
ФК Сабах. Олексій Кащук

У матчі 18-го туру чемпіонату Азербайджану бакинський «Сабах», кольори якого захищає 22-річний український вінгер Олексій Кащук, на виїзді з'ясував стосунки із «Сумгаїтом». Для українця та Ко гра завершилася великою перемогою – 6:0.

Кащук став автором одного із голів. Він на 28-й хвилині довів перевагу «Сабаха» до переконливої, забивши третій гол команди (дивіться на відео, починаючи з 1:42). Варто зауважити, що на 77-й хвилині у складі «Сабаху» гол забив 26-річний азербайджанець Анатолій Нурієв – екс-гравець «Минаю» та «Колоса» з Ковалівки.

Перемігши, «Сабах» у турнірній таблиці чемпіонату Азербайджану посідає 2 місце з 43 очками після 18 ігор. Лідирує «Карабах», який має 47 пунктів після 17 зустрічей.

Чемпіонат Азербайджану. 18-й тур

Сумгаїт – Сабах – 0:6

Голи: Апе, 3 (0:1). Міккельс, 14 (0:2). Кащук, 28 (0:3). Джамалов, 33 (0:4). Нурієв, 77 (0:5). Волков, 85 (0:6).