Турнірна таблиця. Говерла в останньому матчі року взяла гору над Мавпами

Черкаські Мавпи, вигравши лише один матч, посідають останнє місце у таблиці

963
0
ФБУ

Прикарпаття-Говерла виграло заключний матч 2022 року та домашнього баблу в Івано-Франківську, здолавши Черкаські Мавпи з рахунком 72:55. Ключовою в цьому матчі стала третя чверть, яку господарі виграли з рахунком 26:9.

Найкращими у складі господарів стали тандем Іллі Чугунова (19 очок + 10 підбирань) та Сергія Старцева (20 очок + 7 передач). Таким чином, Говерла взяла реванш у Мавп за поразку в першому колі та завершила 2022 рік з 5 перемогами у 12 матчах.

Черкасці, вигравши лише один матч з 12, посідають останнє місце в турнірній таблиці, а Говерла пішла на новорічну перерву на пʼятій позицїї.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ, 22 грудня

Прикарпаття-Говерла – Черкаські Мавпи – 72:55 (16:12, 11:19, 26:9, 19:15)

Прикарпаття-Говерла: Старцев 20 + 7 передач + 4 підбирання, Чугунов 19 + 10 підбирань, Аврахов 8, Лесик 7, Тимофійчук 5 + 3 перехоплення – старт, Водолазський 13, Гаврилов 0, Лонюк 0, Литвинов 0

Черкаські Мавпи: Липовцев 13 + 8 підбирань, Руслов 12 + 6 підбирань + 3 передачі, Скіра 11 + 16 підбирань, Кузнецов 9, Лейк 4 + 5 підбирань – 3 втрати – старт, Назаренко 6, Пошабля 0, Сорочан 0