Трилер на Етіхаді. Ман Сіті переграв Ліверпуль у Кубку англійської ліги

Норвезький форвард Ерлінг Холанд забив за «Манчестер Сіті» 24-й гол

11360
5

Увечері 22 грудня на стадіоні «Етіхад» у Манчестері відбувся останній матч 1/8 фіналу Кубка англійської ліги, в якому зустрічалися «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому таймі команди обмінялися забитими голами. На 10-й хвилині Ерлінг Холанд випередив захисників у штрафному майданчику після прострілу від Кевіна Де Брюйне з лівого флангу атаки (1:0). Для Холанда це вже 24-й гол за «Ман Сіті» у поточному сезоні, враховуючи всі турніри.

«Ліверпуль» зумів швидко відігратися. На 20-й хвилині чудово розібрався в епізоді Джеймс Мілнер. Побачивши вільного партнера по команді, він зробив йому точний асист, і Фабіу Карвалью відправив м'яч у нижній лівий від себе кут воріт (1:1).

Ще два голи побачили глядачі на початку другого тайму. На 47-й хвилині Родрі закинув м'яч із глибини поля, Ріяд Марез спритно обробив його та з лівої ноги пробив точно у дальній нижній кут (2:1).

Відповіді «Ліверпуля» довго чекати не довелося. Вже за хвилину був удар у відповідь. Ендрю Робертсон запустив у прорив лівим флангом Дарвіна Нуньєса. Увійшовши на швидкості до штрафного майданчика, той віддав пас у центр на Мохамеда Салаха. Єгиптянин в один дотик спрямував м'яч у порожні ворота (2:2).

На 58-й хвилині Кевін Де Брюйне швидко розіграв кутовий із Коулом Палмером, після чого вирізав подачу на дальню штангу. Повністю відкритий Натан Аке пробив головою у протихід Кайоміну Келлехеру (3:2).

Надалі всі спроби червоних відігратися успіху не мали. В результаті «Манчестер Сіті» переміг «Ліверпуль» з рахунком 3:2 і вийшов до чвертьфіналу Кубка ліги. А чинний володар титулу вибув із турніру достроково.