Сергій РЕБРОВ: «Ми мали забивати п'ять м'ячів»

Український тренер «Аль-Айна» прокоментував нічию з клубом «Баніяс»

1753
1
ФК Аль-Айн. Сергій Ребров

Український наставник еміратського клубу «Аль-Айн» Сергій Ребров прокоментував нічию в матчі з клубом «Баніяс» (2:2):

«Ми мали забивати п'ять м'ячів. До майбутніх ігор нам потрібно посилити оборону команди».

«Аль-Айн» зустрічався з «Баніясом» у матчі 11-го туру чемпіонату ОАЕ з футболу. Українець Андрій Ярмоленко забив на 28-й хвилині, отримавши ідеальну передачу від партнера по команді – Суф'яна Рахімі з Марокко.

Хоча Ярмоленко забив свій 4-й гол за команду «Аль-Айн», яку очолює Сергій Ребров, проте гра завершилася внічию (2:2), і «Аль-Айн» посідає лише 7-ме місце у турнірі після 11 турів (18 очок).

(7)

Шапаренко – в Бешикташ, Луческу – в Динамо: сезон диких чуток стартував
Футбол | 10 травня 2024, 18:26 13

Особливо завзято публікувати псевдосенсації звично будуть румунські та турецькі ЗМІ…

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди