0

Йоганнес БЬО: «Якщо ти не стріляєш чисто, це зробить хтось інший»

Норвезький біатлоніст – про третє місце в мас-старті

Getty Images/Global Images Ukraine. Йоганнес Бьо

Лідер збірної Норвегії з біатлону Йоганнес Бьо прокоментував третє місце в мас-старті на третьому етапі Кубка світу у французькому Ансі.

«Дуже задоволений результатом. Це був важкий масстарт, я розраховував на 6-те, 7-ме місце, але фінішував на подіумі.

На останньому колі ми бачили яскраву боротьбу між Дале та Стурлою. Це доводить - якщо ти не стріляєш чисто, це зробить хтось інший. Сьогодні це був Йоханнес. Фантастичний день для нашої команди.

Складно описати мій старт сезону. У першій гонці я фінішував 12-м, але після цього все складалося чудово. Сьогодні все могло піти шкереберть, але я став третім.

Я був на подіумі в 9 з 10 гонок – можливо, IBU варто заплатити за мій приватний літак, який в якості призових доставить мене додому.

Попереду невелика перерва, свята я проведу з сім’єю. Етап в Поклюці швидко наблизиться, тож, якщо я хочу гарно виступити там, мені не варто забагато часу проводити на дивані», - сказав Бьо.