1729
5

Аргентина встановила рекорд за кількістю зароблених пенальті на одному ЧС

Аргентинці заробили вже п'ять пенальті у семи проведених у Катарі матчах

Збірна Аргентини грає зі збірною Франції у фінальному матчі чемпіонату світу, і вже у першому таймі команда Ліонеля Мессі забила два м'ячі.

Відзначилися сам Мессі, а також Анхель ді Марія, який також заробив пенальті, реалізований Мессі.

Збірна Аргентини заробила вже п'ять пенальті у семи проведених у чемпіонаті світу матчах, що стало новим рекордом турніру.

Раніше жодна інша команда не заробляла стільки одинадцятиметрових під час одного турніру.

(18)

Несвоєчасна перебудова. Колос поступився ЛНЗ в Ковалівці
Футбол | 13 травня 2024, 18:52 1

Команда Поздєєва продовжила свою кризу й опинилась у скрутному становищі перед заключними турами

Матч Кривбас – Полісся перенесено. Стала відома дата догравання поєдинку
Футбол | 12 травня 2024, 21:25 2

Через повітряну тривогу зустріч була перервана за рахунку 1:0 на користь житомирян