2

Увійшов до історії. Тео Ернандес поставив унікальний рекорд у півфіналах ЧС

Француз забив на 5-й хвилині матчу

Getty Images/Global Images Ukraine. Тео Ернандес

У середу, 14 грудня, проходить півфінальний поєдинок чемпіонату світу, в якому зустрічаються збірні Франції та Марокко в Ель-Хаурі (Катар) на стадіоні «Ель-Байт».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 5-й хвилині гри рахунок у матчі відкрив захисник збірної Франції Тео Ернандес. Цей гол став найшвидшим взяттям воріт у півфіналах чемпіонатів світу з 1958 року.

Тоді футболіст збірної Бразилії Вава зумів забити м'яч у ворота Франції вже на другій хвилині зустрічі. Матч закінчився з рахунком 5:2 на користь «селесао», а хет-триком відзначився легендарний нападник Пеле.

Sport.ua проводить текстову і відеотрансляцію матчу Франція – Марокко.