Змогли і без Зінченка. Арсенал переграв Мілан у рамках Суперкубку Дубаї

Англійський та італійський клуби провели поєдинок у товариському турнірі

2500
0

Лондонський «Арсенал» та «Мілан», заповнюючи паузу в національних чемпіонатах на чемпіонат світу, провели в Дубаї (ОАЕ) поєдинок у рамках товариського турніру Суперкубок Дубаї.

Два голи гравців «Арсеналу» до перерви у виконанні Мартіна Едегора та Ріса Нельсона принесли «канонірам» перемогу з рахунком 2:1. У лавах «россонері» у другому таймі відзначився Фікайо Томорі. Виграв «Арсенал» і у післяматчевій серії пенальті (4:3), завдяки чому набрав додаткове турнірне очко.

Український захисник «Арсеналу» Олександр Зінченко участі у поєдинку не брав. Він, нагадаємо, майже відновився після пошкодження і незабаром повинен повернутися на поле.

«Арсенал», як відомо, посідає в АПЛ перше місце, випереджаючи «Манчестер Сіті» на п'ять очок. «Мілан» йде у таблиці Серії А на другому місці, відстаючи від «Наполі» на 8 пунктів.

Арсенал – Мілан – 2:1, пен. 4-3

Голи: Едегор, 21 (1:0). Нельсон, 41 (2:0). Томорі, 78 (2:1).