Неймовірний матч. Київ-Баскет в овертаймі переграв Старий Луцьк

Господарі майданчика дали справжній бій фавориту зустрічі

600
0
ФБУ

Старий Луцьк приймав Київ-Баскет у заключному матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги.

Старий Луцьк дав справжній бій фавориту гри, але не зміг втримати перевагу наприкінці матчу. Господарі лідирували в рахунку майже всю ігрову дистанцію і мали 9 очок переваги перед вирішальною четвертою чвертю. Але в заключній десятихвилинці Київ-Баскет зміг врятуватись і перевести гру в овертайм, де Антон Мусієнко переможним триочковим приніс своїй команді перемогу.

Варто відзначити, що Старий Луцьк був близький до того, щоб перевести гру в другий овертайм, але влучання Володимира Коцька зі своєї половини майданчику було трохи пізніше за сирену, і господарі все ж таки програли в домашній грі з рахунком 58:61.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Вадим Заплотинський, який активізувався у четвертій чверті і зібрав в цьому матчі солідний дабл-дабл – 17 очок та 17 підбирань (РЕ 31).

Київ-Баскет переміг Старий Луцьк вдруге в сезоні й здобув свою 8-му перемогу в 9 матчах. Господарі були дуже близькі до сенсаційної перемоги, але зазнали 8-ї поразки в 10 зустрічах.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Старий Луцьк – Київ-Баскет – 58:61 ОТ (12:13, 18:8, 14:14, 9:18, 5:8)

Старий Луцьк: Коцько 14 + 6 передач + 5 підбирань – 8 втрат, Панфілов 10, Рудаков 9 + 11 підбирань, Коровяков 9 + 11 підбирань, Швагринський 4 – старт, Бедлінський 12, Дейна 0, Алтухов 0, Прозапас 0

Київ-Баскет: Заплотинський 17 + 17 підбирань + 2 блок-шота, Мусієнко 15 + 6 підбирань + 3 перехоплення, Кошеватський 8, Кісільчук 8, Новіков 4 – старт, Юрченко 5 + 2 блок-шота, Дюпін 2, Базилєв 2, Білобородський 0