Будівельник виграв 10-й матч у сезоні, Дніпро продовжив переможну серію

8 грудня відбулися три матчі баскетбольної Суперліги України

502
0
ФБУ

Київський Будівельник здобув свою десятку поспіль перемогу на старті сезону, здолавши в домашньому матчі Черкаські Мавпи.

Команда Дмитра Забірченка позначила свою перевагу над суперником ще до великої перерви, за яку набрала 49 очок та отримала 18 очок переваги. Про інтригу в цьому матчі не йшлося: у другій половині гри кияни продовжували домінувати, зокрема у трисекудній, де Будівельник набрав 54 очки.

Велика кількість втрат, програна боротьба на щитах та неможливість зупинити суперника у швидкому баскетболі не дозволили Мавпам нав’язати боротьбу лідеру сезона. Будівельник переміг з рахунком 88:53, продовживши свою безпрограшну серію в регулярному чемпіонаті Суперліги.

Мавпи зазнали 8 поразок у 9 матчах сезону. Найкращим гравцем матчу став розігруючий киян Павло Буренко, який набрав 15 очок, зробив 9 передач та 7 підбирань (РЕ 25).

БІПА-Одеська область здобула впевнену перемогу над Запоріжжям (85:57), продовживши свою успішну серію і серію поразок запоріжців.

Одесити з перших хвилин заволоділи ініціативою і поступово збільшували свою перевагу. В першій чверті вона сягнула 9 очок, за підсумкою другої - 23. Ще +18 до своєї переваги БІПА додала за підсумком третьої десятихвилинки і лише в останній чверті Запоріжжя трішки підправило ситуацію.

Найрезультативнішим у переможців став Євген Ткаченко, який набрав 19 очок. Олександр Рябчук оформив дабл-дабл з 15 очками та 10 підбираннями. У запоріжців 28 очок та 14 підбирань у Романа Морозова.

БІПА здобула третю перемогу поспіль і повернулась на другу сходинку. Завтра одесити проведуть гру проти Черкаських Мавп, який мав відбутись в перший день київського баблу. Запоріжжя завершило цей бабл трьома поразками і залишається на останній сходинці турнірної таблиці.

Дніпро здобув перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши у столичному баблі Прикарпаття-Говерлу.

Команда Володимира Коваля лідирувала в рахунку протягом усього матчу, не дозволивши супернику вийти вперед жодного разу за гру. Проте підопічні Євгена Мурзіна не полишали спроб повернутися у гру, зокрема скоротивши відставання до 6 очок в середені четвертої чверті, але ривок у відповідь у Дніпра поставив крапку в цьому матчі. Команда Коваля відірвалася на максимальні в цьому матчі 15 очок та довела гру до перемоги – 78:67.

Дніпро мав перевагу на підбираннях, за рахунок чого отримав більше очок другого шансу, а також значно краще за суперника рухав м’яч, продемонструвавши більш командну гру в атаці.

Найкращим гравцем матчу став капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко, в активі якого 16 очок, 9 підбирань, 8 передач та 3 блок-шота (РЕ 29). Найрезультативнішим гравцем матчу став лідер Говерли Сергій Старцев, який набрав 17 очок.

Дніпро оформив сьому поспіль перемогу в чемпіонаті, а Говерла програла всьоме в сезоні.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, Gymmaxx

Будівельник – Черкаські Мавпи 88:53 (22:14, 27:17, 21:4, 18:18)

Будівельник: Приймак 16 + 10 підбирань, Буренко 15 + 9 передач + 7 підбирань - 5 втрат, Конєв 13 + 7 підбирань + 5 передач, Нікітін 6, Зайцев 2 – старт, Сандул 12 + 11 підбирань + 4 передачі, Кабанов 11, Сафонов 10, Рахметов 3

Черкаські Мавпи: Скіра 14 + 4 підбирання + 2 перехоплення, Липовцев 11 + 4 передачі, Пошабля 11 + 7 передач - 8 втрат, Лейк 8 - 4 втрати, Кузнецов 0 – старт, Назаренко 9 + 6 підбирань + 4 перехоплення - 4 втрати, Лакомов 0, Косенко 0, Плясов 0

БІПА – Запоріжжя 85:57 (21:12, 26:12, 21:5, 17:28)

БІПА: Малиновський 2, Ткаченко 19 + 6 підбирань, Кабацюра 4 + 5 підбирань, Рябчук 15 + 10 підбирань, Кадигроб 7 – старт; Шашков 10, Унгурян 10, Конєв 9, Горячий 5, Свірський 2, Товкач 2 + 8 підбирань, Устименко 0

Запоріжжя: Буц 10 + 5 підбирань, Покоєнко 0 + 7 підбирань, Ледньов 6 + 5 підбирань + 7 передач, Морозов 28 + 14 підбирань, Тельчаров 8 + 7 підбирань + 5 передач – 4 втрати – старт; Головатчик 5, Дмитренко 0, Сорочан 0, Козак 0, Кліманов 0

Дніпро – Прикарпаття-Говерла 78:67 (19:11, 19:19, 15:16, 25:21)

Дніпро: Тимофеєнко 16 + 9 підбирань + 8 передач + 3 блок-шота, Закурдаєв 15 + 7 підбирань + 3 передачі, Сорочан 14 + 4 передачі + 3 підбирання - 3 втрати, Тарасенко 6, Вільховецький 3 – старт, Бачурін 11 + 6 підбирань + 3 передачі, Загреба 7 - 3 втрати, Бондарчук 3, Шкода 2, Бібіков 1, Качанов 0

Прикарпаття-Говерла: Старцев 17 + 3 передачі, Водолазський 13 + 4 перехоплення - 3 втрати, Гуменюк 9 + 7 підбирань, Тимофійчук 5, Дроздов 0 – старт, Чугунов 9 + 6 підбирань, Ожегов 6, Лонюк 5, Аврахов 3, Лесик 0, Литвинов 0