5

Роналду відмовився тренуватися із запасними збірної Португалії

Форвард працював із основою після матчу зі Швейцарією

Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Наступного дня після перемоги 6:1 над Швейцарією у 1/8 фіналу ЧС-2022 головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш розпочав підготовку команди до чвертьфіналу з Марокко. І Кріштіану Роналду знову відзначився скандальною витівкою.

Запасні гравці, які не брали участі у матчі проти Швейцарії або провели на полі менше 30 хвилин, провели повноцінне тренування на полі, решта працювали у спортзалі.

Роналду, який у матчі зі Швейцарією вийшов на заміну лише на 73-й хвилині, відмовився тренуватися із запасними, і вирушив у спортзал разом із основою. При цьому наголошується, що таке рішення не пов'язане з якимось ушкодженням Роналду – він в оптимальній фізичній формі.

Раніше у ЗМІ повідомлялося про те, що Роналду хотів покинути ЧС, коли дізнався, що залишиться у запасі на матч зі Швейцарією. Матч 1/4 фіналу проти Марокко Португалія проведе 10 грудня.

Джерело Marca
(307)

«Нейтралку» знищено. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань

Джерело: Гвардіола збирається покинути Манчестер Сіті у 2025 році
Футбол | 29 березня 2024, 10:43 4