Будівельник пробив сотню, Дніпро здобув шосту перемогу поспіль у Суперлізі

7 грудня відбулися три матчі баскетбольної Суперліги України

549
0
БК Будівельник

7 грудня відбулися три матчі баскетбольної Суперліги України. Київський Будівельник розгромив Запоріжжя в матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги.

Команда Дмитра Забірченка стала першою, кому вдалося набрати 100 і більше очок в поточному сезоні чемпіонату України, та виграла з рекордною різницею в рахунку (+62). На жаль, рівень суперників дуже відрізнявся, що відобразилося і на табло. Будівельник набирав більше 24 очок в кожній з чвертей і виграв цей матч із рахунком 106:43.

Найкращим гравцем матчу у киян знову став центровий Максим Сандул, який, вийшовши з лави, за 22 хвилини назбирав дабл-дабл – 18 очок + 13 підбирань (РЕ 33).

Дніпро продовжив свою переможну серію до шести матчів, розгромивши Черкаські Мавпи у грі київського баблу (95:72). Перша гра в сезоні Дніпра та Черкаських Мавп, яка відбулась тут же в GymMaxxArena майже місяць тому, завершилась розгромом черкаської команди (91:61).

Цього разу боротьби також не вийшло – старт матчу був повністю за Дніпром, який пішов у відрив 12:0, причому перші 9 очок на рахунку Бібікова. Мавпам вдалось наладити свою гру до середини чверті, а два влучні три очкові Лейка на останній хвилини дозволяли черкаській команді бути в грі після першої чверті – 23:18.

Втім, уже в другій чверті Дніпро наростив свою перевагу до 20 очок – Мавпи просто не встигали за темпом гри суперника плюс занадто акуратно грали в захисті, результатом чого стали 36 очок з 53 з фарби Дніпра в першій половині гри.

В третій чверті Мавпи заграли активніше в захисті, пресингуючи дніпрян, в результаті чого ті за десятихвилинку зробили одразу 9 втрат. За рахунок цього гра вирівнялась, втім Дніпро спокійно втримав здобуту в першій половині перевагу, вигравши +23.

Найрезультативнішим в матчі став Деретріус Лейк, який набрав 31 очко і оновив свій же рекорд результативності. У Дніпра одразу п'ять гравців набрали 10 і більше балів, а найкориснішим став капітан Станіслав Тимофеєнко, який оформив дабл-дабл з 12 очками, 14 підбираннями до яких додав 5 передач і 4 перехоплення.

БІПА-Одеська область здобула впевнену перемогу над Прикарпаттям-Говерлою в стартовому матчі дня київскього баблу Суперліги (61:44).

Одесити не надто вдало почали, набравши перші очки з гри лише на шостій хвилині матчу, але потім підопічні Вадима Пудзирея перебудувались в захисті, змусили Прикарпаття-Говерлу більше грати через позиційні атаки і гра вирівнялась. Ще до кінця першої чверті БІПА наздогнала суперника в рахунку, а першу половину гри вона виграла 32:30.

Після великої перерви баскетболісти Прикарпаття-Говерли перестали влучати свої кидки, набраши за десятихвилинки 6 і 8 очок відповідно, завдяки чому БІПА впевнено виграла матч.

Найрезультативнішим у переможців став Олександр Рябчук з 14 очками. Відзначимо також Ярослава Кадигроба з 12 очками та 6 підбираннями. У команди Євгена Мурзіна по 11 очок набрали Сергій Старцев та Артем Водолазський.

8 грудня Будівельник закриватиме домашній бабл матчем проти Черкаських Мавп, а Запоріжжя в цей же день гратиме проти одеської БІПИ. Дніпро завершить бабл в Києві матчем з Прикарпаттям-Говерлою.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, Gymmaxx, 8 грудня

Будівельник – Запоріжжя – 105:43 (29:20, 25:9, 27:4, 24:10)

Будівельник: Конєв 17 + 7 підбирань + 6 передач, Нікітін 14 + 13 підбирань + 3 перехоплення, Приймак 13 + 11 підбирань, Сафонов 8 + 4 передачі, Кольченко 8 – старт, Сандул 18 + 13 підбирань + 4 перехоплення, Зайцев 12, Буренко 12 + 6 передач, Кабанов 3, Рахметов 0

Запоріжжя: Морозов 10 – 4 втрати, Ледньов 9 + 4 передачі – 4 втрати, Тельчаров 9 – 9 втрат, Буц 7 + 11 підбирань, Покоєнко 3 – старт, Дмитренко 2, Головатчик 2, Кліманов 1, Козак 0

Дніпро – Черкаські Мавпи – 95:72 (23:18, 30:14, 16:16, 26:24)

Дніпро: Тарасенко 6 + 6 підбирань, Сорочан 17, Тимофеєнко 12 + 14 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення, Бібіков 19 + 6 підбирань, Закурдаєв 14 + 6 передач – старт; Загреба 10 + 5 підбирань – 4 втрати, Бондарчук 9 + 8 підбирань, Шкода 3, Качанов 2

Черкаські Мавпи: Пошабля 17 + 6 передач, Скіра 12 + 5 підбирань, Кузнецов 2 + 7 підбирань + 5 передач, Лейк 31, Назаренко 4 – старт; Липовцев 5, Косенко 1, Лакомов 0, Плясов 0

БІПА – Прикарпаття-Говерла – 61:44 (12:14, 20:16, 15:6, 14:8)

БІПА-Збірна Одеської області-СДЮСШОР ім. Б.Д.Літвака: Шашков 3, Ткаченко 8 + 10 підбирань, Кабацюра 8 + 7 підбирань, Рябчук 14 + 6 підбирань, Кадигроб 12 + 6 підбирань – старт; Унгурян 7 + 8 підбирань, Конєв 6 + 5 підбирань, Свірський 2, Устименко 1, Горячий 0, Малиновський 0, Товкач 0

Прикарпаття-Говерла-КФВ: Лонюк 2 + 5 підбирань – 6 втрат, Старцев 11 + 5 підбирань, Дроздов 2, Лесик 4 + 8 підбирань, Водолазський 11 – старт; Ожегов 6, Чугунов 5 + 7 підбирань, Аврахов 3 + 5 підбирань, Тимофійчук 0, Стецюра 0, Литвинов 0