Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 30 листопада 2022, 21:41
1279
2

УАФ: інформація про проведення Конгресу не відповідає дійсності

Раніше з'явилися чутки про скликання позачергового Конгресу на 20 грудня

| Оновлено 30 листопада 2022, 21:41
1279
2
УАФ: інформація про проведення Конгресу не відповідає дійсності
Facebook. Андрій Павелко

Українська асоціація футболу опублікувала офіційну заяву, в якій спростувала чутки про скликання позачергового Конгресу на 20 грудня.

Офіційна заява УАФ

Сьогодні в низці ЗМІ з’явились повідомлення про нібито підготовку до проведення позачергового Конгресу Української асоціації футболу 20 грудня 2022 року. Однак ця інформація не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що черговий звітно-виборний XXV Конгрес Української асоціації футболу було заплановано на 5 березня 2022 року. Проте внаслідок повномасштабної військової агресії російської федерації та введення в Україні режиму воєнного стану Виконавчий комітет УАФ ухвалив рішення перенести XXV черговий звітно-виборний Конгрес УАФ та визначити дату його проведення після скасування режиму воєнного стану в Україні.

Крім того, 5 вересня Печерським районним судом міста Києва було винесено ухвалу про заборону УАФ вчиняти дії щодо підготовки, проведення і розгляду на звітно-виборному XXV Конгресі УАФ питань порядку денного в частині обрання президента УАФ, перших віце-президентів, віце-президентів, членів Виконавчого комітету та аудиторського органу УАФ.

Таким чином, станом на сьогодні проведення чергового XXV звітно-виборного Конгресу УАФ можливо тільки після скасування режиму воєнного стану в Україні та судової заборони на дані дії.

Питання скликання і проведення позачергового Конгресу регулюється нормами статті 19 Статуту УАФ, яка містить вимоги щодо строків і термінів такого скликання та проведення. Зокрема, передбачено, що адміністрація направляє членам УАФ письмове повідомлення про скликання позачергового конгресу не пізніше ніж за п’ятдесят днів до встановленої дати його проведення.

Таким чином, для уникнення оспорювання рішень вищого керівного органу УАФ та можливого застосування санкцій від ФІФА та УЄФА (в тому числі у вигляді призупинення членства УАФ в даних організаціях та заборони участі українських команд у змаганнях під їхньою егідою) скликання та проведення засідання вищого керівного органу УАФ можливе виключно при чіткому дотриманні норм Статуту УАФ, вимог статутних документів ФІФА та УЄФА.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Налаштувати стрічку

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Стала відома перша фіналістка Australian Open
Теніс | 26 сiчня 2023, 12:28 4
Стала відома перша фіналістка Australian Open

Єлена Рибакіна переграла у півфіналі Вікторію Азаренко

Лунін покине Реал влітку, якщо Анчелотті залишиться
Футбол | 26 сiчня 2023, 14:17 12
Лунін покине Реал влітку, якщо Анчелотті залишиться

Український голкіпер хоче більше ігрової практики

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Выталкиватель парашутистов
А ведь хотела ОПГ УАФ провести внеочередной Конгресс! Руководство многих региональных ассоциаций было предупреждено об этом, но журналюги снова пронюхали, пришлось давать заднюю. И ссылки на Устав УАФ просто смешные - кто бы не говорил, но  только не эта ОПГ,которая давно плюет на пункты своего Устава...  И при чем тут военное положение в стране? Многие национальные ассоциации и федерации провели очередные отчетно-выборные конференции ( биатлон,бокс и др.). Военное положение может быть и пять,и десять лет, и что, павелка будет все это время сидеть на троне? Бред сивой кобылы....
DK1961
Банда ОПГ УАФ дала заднюю. И считают, что они НАВЕЧНО уселись в свои кресла без всякой альтернативы. Особенно это мерзко выглядит для легенд Динамо - Демьяненко, Михайличенко, Блохина, Беланова. Продались ахметке за его бабло. Содержанки и иуды
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності