Київ-Баскет завдав першої поразки клубу БІПА, Мавпи вперше перемогли

29 листопада пройшли два матчі баскетбольної Суперліги України

290
0
ФБУ

Матчем лідерів чоловічої Суперліги, Київ-Баскет та БІПА, в Києві стартував бабл регулярного чемпіонату.

Після рівного початку матчу Київ-Баскету двома вдалими результативними атаками вдалось забезпечити собі перевагу +5 після першої чверті. А вдалий початок другої чверті засвітив на табло 23:13, змусивши Вадима Пудзирея брати тайм-аут. Кияни довгий час утримували здобуту перевагу, але за останні дві хвилини БІПА, загравши агресивніше, з рахунку 23:33 зробила ривок 11:0. Дубоненко після цього повернув своїй команді перевагу, а останню атаку в чверті БІПА не зуміла реалізувати, тому на велику перерву команди пішли за рахунку 35:34 на користь Київ-Баскета.

Майже всю третю чверть Київ-Баскет залишався попереду, але більше ніж 4 очки команда Володимира Холопова собі перевагу забезпечити не могла. В останній чверті інтриги не вийшло, хоча довгий час БІПА була на відстані одного-двох кидків, але останню хвилину матчу команди почали за +8 для Київ-Баскету. У підсумку 76:68.

Київ-Баскет виграв п’ятий матч з шести в сезоні і піднявся на друге місце в турнірній таблиці, змістивши з неї якраз БІПУ, яка вперше в сезоні зазнала поразки. Найрезультативнішим в матчі став Ігор Дубоненко, який записав до свого активу 22 очки та 7 підбирань.

Черкаські Мавпи здобули свою першу перемогу в новому сезоні Суперліги, здолавши у київському баблі Прикарпаття-Говерлу.

Команди провели дві різних половини. Першу впевнено виграла команда Євгена Мурзіна, яка під час другої чверті мала максимальну для себе в цьому матчі 12 очок переваги. Але ключовою стала третя десятихвилинка, в якій черкасці змогли перевернути гру та перемогли Говерлу. Мавпи набрали 29 очок за третю чверть і 22 очки за четверту, вигравши другу половину +18.

Ключову роль у складі черкащан у цьому матчі відіграв тандем новачка Деметріуса Лейка та лідера команди Сергія Скіри. Американець вже в першому матчі за черкащан встановив новий рекорд результативності у сезоні, набравши 29 очок та додавши 12 підбирань. Скіра домінував під щитами і, набравши 24 очки, також відзначився 9 підбираннями. У Говерли традиційно вів команду за собою Сергій Старцев, який до 25 очок додав 8 підбирань та 5 передач, але в цій грі, навіть попри старання захисника Говерли, черкащани перемогу не віддали.

Мавпи, завдяки камбеку у другій половині, здобули вольову перемогу – першу в сезоні, вигравши з рахунком 81:70.

30 листопада БІПА зіграє з Черкаськими Мавпами, а Київ-Баскет завершить бабл матчем з Говерлою-Прикарпаттям.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

29 листопада. Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – БІПА – 76:68 (18:13, 17:21, 18:16, 23:18)

Київ-Баскет: Заплотинський 15 + 8 підбирань, Кісільчук 9 + 5 підбирань, Дубоненко 22 + 7 підбирань, Мусієнко 0, Новіков 11 + 5 підбирань – старт; Кошеватський 8, Юрченко 8, Дюпін 3, Базилєв 0, Швець 0

БІПА: Малиновський 0, Ткаченко 13 + 9 підбирань, Кабацюра 5, Рябчук 9, Кадигроб 5 + 5 підбирань – старт; Унгурян 18, Шашков 11, Конєв 5, Товкач 2

Черкаські Мавпи – Прикарпаття-Говерла – 81:70 (14:20, 16:17, 29:14, 22:19)

Черкаські Мавпи: Скіра 24 + 9 підбирань, Кузнецов 14 + 5 передач, Пошабля 8 + 6 підбирань, Назаренко 3 + 3 перехоплення, Лакомов 0 – старт, Лейк 29 + 12 підбирань – 7 втрат, Липовцев 3 + 4 передачі, Косенко 0

Говерла: Старцев 25 + 8 підбирань + 5 передач – 4 втрати, Тимофійчук 5, Чугунов 4 + 6 підбирань, Гуменюк 2, Литвинов 0 – старт, Водолазський 10 + 6 підбирань + 4 блок-шота, Лесик 8 + 6 підбирань, Дроздов 5, Ожегов 5, Аврахов 4, Тимофійчук 2, Лонюк 0 – 4 втрати