Хорватія – Канада – 4:1. Дубль Крамарича. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 2-го туру ЧС-2022 з футболу

7235
0

У неділю, 27 листопада, проходить матч 2-го туру ЧС-2022 з футболу у групі F між збірними Хорватії та Канади у Досі на міжнародному стадіоні імені шейха Халіфи. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У цьому квартеті крім Хорватії та Канади також грають Марокко та Бельгія. До речі, їхній матч вже завершився сенсаційною перемогою марокканців із рахунком 2:0.

Sport.ua проводить відеотрансляцію поєдинку Хорватії та Канади.

Матч розпочався із забитого гола. Вже на 2-й хвилині зустрічі захисник мюнхенської «Баварії» Альфонсо Девіс забив у ворота хорватів. Після навісу Б'юкенена Девіс завдав удару головою з району 11-метрової точки і направив м'яч по центру.

Через 34 хвилини форвард «Хоффенхайма» Андрей Крамарич зрівняв рахунок у грі. Після чудової передачі Перишича Крамарич розстріляв ворота канадців із близької дистанції.

На 44-й хвилині форвард «Хайдука» Марко Лівайя зробив рахунок 2:1. Юранович та Лівайя провели чудову комбінацію, що дозволило Марко вийти на ударну позицію та відправити м'яч у лівий кут.

На 70-й хвилині зустрічі Крамарич оформив дубль та вирішив усі питання про переможців матчу. Перишич зробив ідеальний пас, Крамарич добре обробив м'яч і ударом низом забив у кут воріт.

Але й на цьому Хорватія не зупинилася – на 90+4 хвилині у ворота Канади влетів ще один м'яч від захисника французького «Ренна» Ловро Майєра.