ВІДЕО. Бєсєдін виконав незвичайний асист у матчі з Металістом 1925

Допоміг, чим зміг

3868
7
ФК «Динамо» Київ. Артем Бесєдін

У матчі 15-го туру чемпіонату України київське «Динамо» не змогло обіграти харківський «Металіст 1925» (0:0). На 43-й хвилині Віктор Циганков не забив пенальті.

Нападник киян Артем Бесєдін вийшов у другому таймі, але допомогти своїй команді не зумів.

А перед початком зустрічі форвард «Динамо» асистував партнерам іншим чином. Він тримав у руках термос чаєм та допомагав наливати його у стаканчики.

Зазначимо, що Бесєдін цього сезону провів 20 матчів у всіх турнірах, голів не забивав. В УПЛ у нього 1 асист у 9 матчах.

(41)

Коментарі 7
gvs58
Просто бомба! Цим в команді міг би займатись... і я. Чи, практично, кожен, хто в дитинстві грав у футбол!!!! А тепер... серйозно. Старше покоління пам'ятає коли Макса Шацьких називали Буратіно. А тепер питання, то хто Буратіно?!  Макс, таки да, часто косячив, але він і забивав!!! І подивіться, на якому місці він в списку бомбардирів ДК і України за всю історію. А що зараз!? Бєсєдін форвард? Я, взагалі, не розумію, для чого в ДК Бєсєдін, Кабаєв, Шепелєв, Сирота... Луческу?  Скільки вже часу ДК не має форварда?!!! А що монакоклуб не може це зробити?! Тоді дайте шанс Ванату! Яремчуку не дали! А що Кравець гірший Бєсєдіна?!  Зупинюсь! Це крик душі вболівальника ДК з 1965 року! Всім здоров'я, добра та миру!!!!!!!!!