Ліонель СКАЛОНІ: «З Мексикою було важко, адже вони мали 5 захисників»

Аргентинський наставник – про переможну гру з командою Мексики (2:0)

891
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Скалоні

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні прокоментував матч 2-го туру групової стадії ЧС-2022 з командою Мексики, який приніс Ліонелю Мессі та Ко перемогу з рахунком 2:0.

«Ми знали, що це буде складний матч, тому Мексика грала в інший футбол, ніж до цього. Ми підозрювали, що вони можуть грати з лінією у п'ятьох захисників.

Перший там був невдалим для всіх. Ми внесли зміни у перерві і почали грати краще у другому таймі, у центрі поля. Потім Ліонель Мессі вирішив долю матчу. Він знає, що за його спиною є колектив, який його підтримує.

Мексиканці добре пресингували, грали у свій футбол. На початку другого тайму ми побачили покращення з виходом Гвідо Родрігеса та Енцо Фернандеса. Другий тайм ми провели інакше, агресивніше. Було важко грати у футбол, у суперника була лінія у п'ять захисників та чотири півзахисники», - заявив Скалоні.

Збірна Аргентини у 3-му турі ЧС-2022 зіграє 30 листопада з командою Польщі.